בית / חדשות / Crash Bandicoot N.Sane Trilogy יאפשר לכם לשחק בתור Coco!
COCO Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy יאפשר לכם לשחק בתור Coco!

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, אוסף הטרילוגיה המקורית של סדרת המשחקים הקלאסית והאהובה Crash Bandicoot שבא להציג לנו את המשחקים הישנים באור חדש, לדור חדש, שעדיין לא שיחק בהם. למרות זאת, כדי קצת לחדש את העניינים ולא נצטרך לקנות בדיוק את אותו המשחק פעמיים, מן הראוי שנקבל תוספת שלא הופיעו במשחקים הקודמים, והפעם זאת תהיה האפשרות לשחק בדמות Coco!

למי שלא יודע או לא הכיר את הדמות, Coco היא אחותו של Crash, ואיתה תוכלו לשחק בכל אחד משלושת משחקי הטרילוגיה, כשבראשון מביניהם היא לא הופיעה גם בגרסה המקורית. מפתחי הטרילוגיה Vicarious Vision והמפיצה שלה, Activision, אפילו נתנו הסבר בסיפור המשחק לאפשרות החדשה, בכך שאמרו שהיא יכולה לעבור את מה שעבר אחיה בעזרת פריצה ל-Time Twister.

Coco

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy יהיה זמין בסוף החודש, ב-30 ביוני, על ה-PlayStation 4 בלבד, ואתם מוזמנים לכתוב לנו בתגובות האם אתם מתרגשים לקראת האוסף החדש, והאם בכלל אתם מתכננים לרכוש אותו?

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *