בית / חדשות / The Elder Scrolls 6 עדיין לא בפיתוח
הולך למצוא את מי שהחליט את ההחלטה הזאת!

The Elder Scrolls 6 עדיין לא בפיתוח

בשנת 2011 חברת Bathesda שחררה לאוויר העולם את The Elder Scrolls V: Skyrim שהפך בן לילה לאחד המשחקים האהובים והנמכרים ביותר של החברה. גם היום, כמעט שש שנים מאז שיצא, סקיירים ממשיך למכור ולהזרים עוד ועוד מזומנים לקופה של חברת האם שלו. בהתחשב בכך שתעשיית המשחקים מונעת על ידי כסף, הרצון לעשות כסף, תאוות כסף וכסף וכסף וכסף, היה אפשר לחשוב שבת'סדה ישימו בראש סדר העדיפויות שלהם, מעל כל שאר הדברים, את הפיתוח של המשחק השישי בסדרה. אז היה אפשר לחשוב.

בראיון שנערך במהלך תערוכת E3 עם פיט היינס (Pete Hines) מבת'סדה התגלתה האמת המחרידה – משחק ההמשך לסדרת The Elder Scrolls עדיין לא בפיתוח. דאן דאן דאאאאאאן!!!

כן, עד כמה שזה לא יאמן, האנשים בבת'סדה חושבים שיש להם דברים יותר טובים לעשות מאשר להמשיך למשחק הבא בסדרת הפנטזיה הפופולארית שלהם. ומכיוון שמיעוט דברים שניים, היינס דאג להסביר שמדובר על שני פרוייקטים גדולים שבהם החברה מתמקדת ושרק לאחר שתסתיים העבודה עליהם המפתחים יואילו בטובם לחזור לעבוד על סדרת הדגל של החברה.

מצד אחד, מדובר בלא פחות משערוריה. איך הם מעזים שלא לתת לי את מנת הפנטזיה הנדרשת שלי? מצד שני, טוב לדעת שהאנשים בבת'סדה מנסים דברים חדשים, לוקחים את הזמן ומשקיעים בפרוייקטים שהם מאמינים בהם. ועדיין הצד הראשון חשוב יותר.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר תגובה