בית / חדשות / Overwatch – כל העדכונים של פתיחת העונה החמישית
Overwatch

Overwatch – כל העדכונים של פתיחת העונה החמישית

הזמן רץ מהר שנהנים, במיוחד עם לוסיו עוזר לכם לרוץ יותר מהר. העונה החמישית של Overwatch כבר בשיאה, העונה התחילה לפני כשבועיים ב-31 במאי והביאה איתה הרבה שיפורים ועדכונים למשחק. Blizzard ממשיכה במאמצים למצב את המשחק בסצינת ה-eSports יחד עם הענקיות בתחום וה-Competitive Mode הוא הרכיב הכי חשוב על מנת לאפשר לשחקנים שונים מכל העולם להתנסות ולהתחרות ברמה עולמית. תצטרכו לראות איך אתם מול שאר העולם, האם תהיו בשכבת ה-Bronze התחתונה או בשכבת העל של ה-Grandmasters? כרגיל כדי לקבל את הדירוג הראשוני, תצטרכו להשלים עשרה משחקים שיקבעו אותו.

שינוי מסקרן הוא הורדת היכולת לדרג את המשחק בסוף כל סיבוב. שחקנים ששמו לב לעובדה שזה נעלם מה-PTR, התחילו לשאול שאלות. הבמאי Jeff Kaplan הסביר בפשטות: "לאחר יותר משנה שבה אנחנו עוקבים אחרי ההצבעות של השחקנים שלנו, אנחנו רואים שהם יחסית חסרות משמעות, רוב השחקנים הותיקים לא מצביעים בכלל ואלה שכן פשוט מצביעים לפי העובדה אם הם ניצחו או לא. אף אחד לא אוהב כמובן להפסיד".על חלק לא קטן מהשינוים האחרונים במשחק אפשר ללמוד מגרסת ה-PTR שרצה כרגע למשחק. למשל McCree קיבל Buff יפה עבור ה-Ult שלו כאשר תצטרכו רק 0.2 שניות להינעל על מטרות במקום 0.8 שניות בגרסה הנוכחית של המשחק וגם אחרי הנעילה, הנזק שתעשו עולה מ-20 ל-80 נקודות, זה כדי לוודא שדמויות שהיו עם Low Health לא ישרדו מתקפה כזו. גם Reaper מקבל Buff יפה כאשר ה-Passive החדש שלו יאפשר לכם לקבל כ-20 אחוז מהנזק שעשיתם למישהו בחזרה לבריאות שלכם, מה שהופך אותו אוטומטית כמובן לקטלני במיוחד מול דמויות גדולות כמו טנקים. הגיבור Roadhog דווקא מקבל Nerf לשם שינוי , הנזק של הכדורים שלו הורד ב-33 אחוז והוא לא יכול לעשות One shot יחד עם קומבו של ה-hook שלו, קומבו שהיה מאוד קטלני בזירת הקרב. שינוים נוספים עבורו כוללים הורדה ב-20 אחוז של גודל ה-hitbox שלו, 30 אחוז שיפור בקצב האש והגדלת גודל המחסנית ל-5. את רשימת השיפורים המלאה של הגרסה תוכלו למצוא פה.

אבל ללא ספק, התוספת הכי מסקרנת כרגע היא המפה החדשה: Horizon Lunar Colony. לאחר שהוכרזה רשמית, הרבה פרטים מתחילים לצוץ עבורה. קודם כל אם המיקום נשמע לכם מוכר, אז אתם לא טועים, זה מקום הלידה של Winston. המקום בו הוא גדל, למד וחונך. כרגע המושבה היא תחת שליטה של קופים סופר-איטליגנטים, כנראה מהסגנון של Winston ועוד רמז מעניין צץ בצורת העובדה שעוד קוף ברח ושמו Hammond.

Overwatch_Horizon

המפה הולכת להיות מפת Assault ווזה אומר 2 נקודות עבור השחקנים שאותם יצטרכו לתפוס או להגן כמובן. עדיין לא ברור איך נושא חוסר הכבידה יעבוד אבל Blizzard אכן אישרו שיהיה אזור כזה שבו כנראה תוכלו לרחף, זה משהו שעשוי לשנות את הדינמיקה של הקרב בצורה די משמעותית. תוכלו להתרשם מהמפה הזאת כאמור בסביבת ה-PTR ובטריילר הזה:

לוקחים חלק בעונה החמישית של Overwatch? ספרו לנו מה דעתכם עליה בתגובות.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה