בית / חדשות / X-Men: Dark Phoenix – נחשפים דמויות חדשות

X-Men: Dark Phoenix – נחשפים דמויות חדשות

נחשפים עוד מוטנטים שיהיו חלק מסרט ההמשך של סדרת האקס-מן, X-Men: Dark Phoenix

סדרת הסרטים הראשית של יקום האקס-מן ממשיכה ב-2 בנובמבר 2018 עם הסרט X-Men: Dark Phoenix ואנחנו עוד סקרנים לדעת מי המוטנטים שיהיו חלק מצוות האקס-מן החדש.

בסרט האחרון, “אקס-מן: אפוקליפסה”, קיבלנו צוות אקס-מן חדש עם Cyclops, ג’ין גריי, Nightcrawler, סופה ו-Quicksilver תחת הפיקוד של מיסטיק וסוג של הכנה לקראת סאגת פיניקס האפלה ( Dark Phoenix Saga), שראינו בקומיקס בפעם הראשונה ב-1980 ובאופן לא נאמן בסרט השלישי של סדרת האקס-מן המקורית “אקס-מן 3: המפלט האחרון”.

מאז, סדרת הסרטים הייתה בסימן שאלה גדול עקב כשלון “אקס-מן: אפוקליפסה” בקופות הקולנוע ובעיני המבקרים, אבל אחרי שסופי טרנר (“משחקי הכס”) הודיעה שתחזור לסדרה בתור ג’ין גריי, רצו לא מעט ספקולציות על המוטנטים שיצטרפו אליה בסיפור (כיביכול) הכי גדול בהיסטוריית האקס-מן וכעת אנחנו מקבלים רמז.

באתר בשם The Hashtag Show, התגלו הערות לליהוקים של חלק מהדמויות החדשות שמאפשרים לנו להבין מי חלק מהמוטנטים שיהיו בסרט לפי התיאור.

 • הירושי – זכר, אמצע שנות ה-20, צעיר פזיז וחצוף מטוקיו. למרות שהוא צעיר יש לו נוכחות ותמיד מוכן לקרב. חייב לדעת אנגלית אבל אנחנו פתוחים למבטא יפני או בריטי. תפקיד ראשי. אנחנו מחפשים שחקן שהוא יפני לתפקיד.
 • שיין – זכר, בן 16, השחקן צריך להיות בוגר (18 ומעלה), לבן. שחצן, נאה. חזק שלא נכנע בקלות ויכול להתפס כבריון לא רגיש. תפקיד ראשי.
 • קולין – זכר, בן 16, השחקן צריך להיות בוגר (18 ומעלה), לבן. נאה אבל לא שחצן. תמיד מוכן לעזור לחבר בצרה. רגיש אבל לא רכרוכי. תפקיד ראשי.
 • בריטני – שחקנית בת 18 שתשחק בת 15-17, לבנה. מאוד מושכת, כריסמטית ובטוחה בעצמה. רוב הסיכויים קצת מסוכנת וחמומת מוח, בריטני היא בדרנית מלידה. יכולת שירה טובה זה פלוס, אבל לא חובה. תפקיד משנה.
 • רדמונד – גבר, בין 50 ל-60, פתוחים לכל גזע. גבר אמריקאי, גדול ומחוספס. לא בהכרח שרירי, רק מאיים פיסית. חזק, יהיר ובוטה. רדמונד לא רגיל שמתווכחים איתו ונכנס בכל מי שכן. תפקיד משנה
 • לוקה – גבר, בין 40 ו-50, ברזילאי. ללא חט וערמומי, שום דבר לא יעצור אותו מלהשיג מה שהוא רוצה. חייב לדבר אנגלית  אבל יכול להיות עם מבטא. תפקיד משנה.
 • ג’ק – גבר,  בין 40 ל-50, בריטי. נאה, שרמנטי ושרירי. ג’ק בטוח בעצמו, כמעט שחצני, אבל מגניב מכדי להראות זאת. אפילו במצבים הכי מלחיצים הוא לא מראה פחד. תפקיד משנה.
 • לונה – אישה, באמצע שנות ה-20. יפה. יכולה להראות מאוד רצינית ונוכחות עוצמתית. למרות שיש לה נוכחות פיקודית, היא קצת לא יציבה בנפשה. תפקיד משנה.
 • ויליאם – גבר, תחילת שנות ה-50, לבן. אדם ממוצע. הוא מאוד עצוב ועם כל העולם על כתפיו. תפקיד משנה.
 • צ’ארלוט – אשה, אמצע שנות ה-30, לבנה. אמא איכפתית. היא קשוחה לפעמים אבל רוצה את מה שטוב עבור ילדיה. תפקיד משנה.
 • המילטון – ילד בן 12. שמנמן, מתוק ותמים. נטפלים אליו אבל הוא לא נותן לזה להשפיע עליו. תפקיד משנה.
 • הובר – גבר, בין 30 ל-40. גבר עם נוכחות חזקה. הוא מאוד חכם וסוכן ביון רציני. תפקיד משנה.
 • סקרלט – אישה, בגיל ה-20. מאוד יפה ועוצמתית. היא לעולם לא נכנעת. צריכה להיות בכושר. ניסיון בריקוד, פארקור, התעמלות או אומניות לחימה זה פלוס. אסור לפחד מגבהים וצריכה להרריתרגיש בנוח עם רתמה. תפקיד משנה.
 • מארי – ילדה בת 6, לבנה. ילדה קטנה עם נשמה זקנה. מארי חזקה אבל לא אוהבת לשתף את רגשותיה. יש משהו לא בסדר איתה. צריכה להראות טווח רחב של רגשות. תפקיד משנה.

למרות שישנם מספר דמויות אנושיות ברשימה, אפשר לראות שהרבה מהן תלמידים בבית ספר של צ’ארלס אקסבייר ומוטנטים. אולי המילטון הוא הבלוב בצעירותו ובריטני היא Dazzler בצעירותה? אנחנו רק יכולים לנחש.

אבל זה נראה די ברור (בעיקר בגלל שמועות שרצות) שהירושי הוא Sunfire, גיבור האש היפני שהיה דמות משמעותית ביקום האקס-מן מספר פעמים. מה הניחושים שלכם עבור שאר הדמויות? שתפו אותנו בתגובות.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *