בית / חדשות / Monster Hunter World – השרתים המערביים והיפניים ימוזגו
Monster Hunter World

Monster Hunter World – השרתים המערביים והיפניים ימוזגו

Monster Hunter World כנראה יתמקד יותר במרכיבי ה-Online מאשר המשחקים שבאו לפניו, עם הוספת אפשרות ה-Multiplayer ב-Drop In, כלומר, האפשרות להכנס בכל זמן למשחק של חבריכם ולהמשיך לשחק, ועוד. כדי לעשות זאת עד הסוף, ובפעם הראשונה בסדרה, המשחק הולך לצאת גם ביפן וגם בארצות המערב באותו הזמן, ושוב, בפעם הראשונה בסדרה, השרתים של שניהם יהיו מחוברים – כך שכל השחקנים מרחבי העולם יוכלו לשחק יחדיו.

בריאיון לאחר אירועי E3, אמר Ryozo Tsujimoto, מפיק הסדרה ב-Capcom: "בפעם הראשונה השרתים המערביים והיפניים יהיו מחוברים לאחד. כך אנשים מרחבי העולם יוכלו לשחק ברשת יחדיו."

לאחר מכן הוא המשיך ודיבר לגבי איך Capcom תעשה משהו חדש עם השקת המשחק החדש, ואמר "לא רק זה, אבל אנחנו גם מכוונים שהמשחק יהיה הראשון בסדרת Monster Hunter שישוחרר יחדיו [ביפן ובמערב]."

"בעבר," המשיך Tsujimoto, "אחרי ששחררנו את הגרסה היפנית היה מרחב של כמה חודשים בין השחרורים. אבל אנחנו הולכים להוציא אותו באותו הזמן, באותו חלון השקה, כדי שאתם תוכלו לשחק יחדיו הכי מהר שתוכלו."

Monster Hunter World מגיע מתישהו ב-2018 ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי, אך עדיין לא קיבלנו תאריך יציאה רשמי, או יותר מדי פרטים חוץ מהטריילר הראשון שפורסם במסיבת העיתונאים של Sony ב-E3.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה