בית / חדשות / GTA5 נלחם במעריצים לאחר תביעה נגד מודים מ-Take 2
GTA5

GTA5 נלחם במעריצים לאחר תביעה נגד מודים מ-Take 2

GTA5 הוא אולי המשחק הפופולארי ביותר בעולם, או לפחות אחד מהמשחקים הטובים ביותר בעולם (לפי MetaCritic), אבל אפילו הוא לא יכול להתחמק מבעיות עם השחקנים – Take 2, הבעלים של חברת Rockstar המפתחת את סדרת המשחקים, שלחה תביעה לצוות הפיתוח של המוד הפופולארי OpenIV, וקהל המעריצים העצבני החל להראות את כוחו.

איזה כוח? הכוח לשנות את ציונו של המשחק והכוח למחות. לאחר ההכרזה וביוזמה של מספר מצומצם של שחקנים, מעריצים וערוצי YouTube, הציון של המשחק הושפע משמעותית מיותר מ-45 אלף (!) דירוגים שליליים בעמוד ה-Steam של המשחק, שהצליחו אפילו לערער את ציונו הכללי של המשחק, שעבר מ-Overwhelmingly Positive ל-Mixed בפחות משבוע שלם! בנוסף, מעריצים של החברה ומתנגדים להחלטה לתבוע את מפתחי OpenIV פתחו עצומה בעלת יותר מ-40 אלף חתימות באתר Change.org, בדרישה לשנות את ההחלטה.

למרות היוזמה האדירה והכוח העצום שראינו של השחקנים, Take 2 לא החליטו להגיב על הציונים היורדים של המשחק, ולא הראו שום רצון לשנות את דעתם, אפילו כש-Rockstar, חברת הבת שלה, נתנה אצבע מאשימה לאחרונה וטענה שלא היתה שותפה להחלטה להגשת התביעה.

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני תומך במאה אחוז באפשרות לשנות את המשחק שקניתם כעוון נפשכם, ומסכים לגמרי עם המעריצים העצבניים (ואפילו חתמתי על העצומה בעצמי), אך העובדה שענקית הפרסום לא החליטה להגיב מדאיגה אותי לגבי העתיד של המודים בקהילת המשחק. מוזמנים לספר לנו מה אתם חושבים בתגובות למטה.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *