בית / חדשות / HP מחדשת את שורת מוצרי הגיימינג OMEN

HP מחדשת את שורת מוצרי הגיימינג OMEN

חברת HP הציגה שינויים וחידושים לשורת מוצרי ה-OMEN שלה והכריזה על מגוון חדש ומעניין של מוצרים העומדים להפוך את חיי הגיימרים לכאורה לקלים הרבה יותר

חברת HP הגיעה לפני כשנה לעולם הגיימינג עם שורת מוצרי הגיימינג החדשים שלה, OMEN והציעה ביצועים ללא פשרות וכל זה באריזה ייחודית ושונה משאר המתחרות שלה.לאחר שליין ה-OMEN היה בשוק כמספר חודשים והמספרים לא נראו טוב בעיני הבוסים ב-HP החליטה החברה לחדש את ליין המוצרים, ותאמינו לי שטוב שכך. המוצרים החדשים של OMEN מציגים שימוש במעבדי ה-Ryzen החדשים וכרטיסי ה-VEGA.

HP OMEN Desktop

ה-OMEN החדש ביותר מבית HP Desktop מיועד לגיימר הכבד והוא כולל תכונות שמטרתן לשפר את הפונקציונאליות והשימושיות. הוא מאפשר התמודדות עם שילובי חומרה חדשים, לרבות שדרוגים on the fly הודות לשימוש של HP בחלקים סטנדרטיים בתעשייה ואפשרויות קירור משופרות לרבות קירור נוזלי. הוא מגיע עם מעבר Intel Core i5/i7 מהדור השביעי עם אופצייה לבצע Overclock עם מעבדי ה-Intel או לקבל מעבד AMD Ryzen במצב OC ישירות מהחברה. כדי להתמודד עם משחקים רשת רבי משתתפים או מולטי-טסקינג. כמו כן, הוא מאפשר גרפיקה בביצועים גבוהים עד dual NVIDIA GeForce GTX 1080 (SLI) או dual AMD Radeon RX 580 (Crossfire) או single AMD Radeon RX Vega כך שעוצמת הגרפיקה תפעל במשחקים הכבדים ביותר, בהגדרות מקסימליות וברזולוציות גבוהות מ-1080p.

HP OMEN X Compact Desktop

ה-OMEN X מקו HP Compact Desktop הוא מוצר חדש בקו מוצרי OMEN X המתמקד בניידות לצד ביצועים ללא פשרות, תוך הרחבת גבולות החומרה במארז קטן. מדובר במוצר שהושק לראשונה כרעיון לפני שנה ועבר התאמות ושינויים על בסיס משוב ממפתחי משחקים ו-VR.  התובנות העיקריות שנאספו אפשרו לחברה להציג עיצוב חדש שמגביר את האינטראקציה של הגיימרים עם החומרה.  HP בנתה את ה-OMEN X Compact Desktop עם החלקים המתקדמים ביותר בשוק תוך שהיא מציעה מערכת קלה לנשיאה והתאמה, מושלמת לשחקני eSports ואוהבי VR. ה-OMEN X מגיע עם מעבד Intel Core i5 מהדור השביעי או אפשרויות למעבדי Intel Core i7 פתוחים, עם כרטיס מסך של Nvidia עם אפשרות Overclock מהיצרן לגיימינג ברזולוציות של 4K או לחוויית VR מושלמת, ועם מארז וורסטילי המאפשר לנתק ולחבר את המחשב לתרמיל (VR Backpack) להשגת חווית VR מעולה מנותקת מכבלים.

HP OMEN Laptops

OMEN 15 by HP ו-OMEN 17 by HP הומצאו ותוכננו מחדש ב-2017 כדי לענות על כל דרישות הגיימרים, יותר אפשרויות הרחבה, פורטים נוספים ותאימות VR רבה יותר. התוצאה, מחשב נייד בעל יכולות גיימינג יוצאות דופן במארז קומפקטי, שמאפשר שימוש במשחקים החדשים ביותר תוך בכל מקום. ה-OMEN 15 מגיע עם מגוון רחב של אופציות המיועדות לאפשר ביצועים גבוהים  ולמקסם את חווית המשחק תוך הגבלת ההסחות מבחוץ. ה-OMEN 17 תומך בטכנולוגיות המהירות ביותר הקיימות כיום בשוק כדי להבטיח לגיימרים קצבי פריים גבוהים במשחקי AAA. שניהם עם אפשרות לתצוגת 4K להצגת תוכן ברזולוציה גובהה או אפשרות של 120Hz 1080p לקצבי ריענון מהירים עם NVIDIA G-Sync ועם תצורות VR-certified לחוויית גיימינג במציאות מדומה.

HP OMEN Displays

HP משיקה שתי אופציות תצוגה חדשות, מסכי ה-OMEN 25 ו-OMEN 27. ה-OMEN 25 מותאם לרזולוציית 1080p עם קצבי פריים 144Hz – גבוה יותר מפי שניים מלוח 60Hz הסטנדרטי ושיעורי ריענון משופרים עם AMD FreeSync ביחד עם AMD Radeon GPU. ה-OMEN 27 מספק מהירות ותכונות כגון NVIDIA G-Sync, כדי לאפשר תצוגה המיועדת לגיימרים תחרותיים וספורטאי eSports וכן רזולוציית QHD עם 70% יותר פיקסלים מלוח FullHD וקצב ריענון 165Hz.

Accelerator HP OMEN

ה-OMEN מבית HP Accelerator מביא את חווית הגיימינג לכל מי שרוצה להתחבר ולשחק ב-PC.  ה-OMEN Accelerator יכול להפוך PC לתחנת גיימינג עוצמתית עם קצבי פריים מהירים ברזולוציות גבוהות.  ה-OMEN Accelerator מספק גמישות ואת היכולת לורסטיליות גבוהה למשתמשים שונים. הוא מגיע preconfigured עם כרטיס גרפי NVIDIA או AMD ומבחר פורטים עשיר הכולל 4 פורטים USB 3.0 מסוג A, פורט USB 3.1 מסוג C (מאושר Thunderbolt) ו-RJ-45 לצורך רישות.

HP OMEN Accessories

אביזרי OMEN חדשים שפותחו להשלמת חווית המשתמש. התוספות לאביזרי OMEN מציגות גם הן שיפורים על פני הדור הקודם.

 • OMEN Keyboard 1100 , N-key Rollover ,anti-ghosting. מקלדת מכנית משופרת.
 • OMEN Mouse 600 עם תכונות משקל מתכווננות ותוספת עמידות לאורך חיים של 50 מיליון הקלקות.
 • OMEN Headset 800 בעלות ear cups עבים יותר וביצועים אקוסטיים טובים יותר לקליטת צלילים גבוהים, נמוכים וצלילי ביניים, ופרופיל אודיו ייעודי לדיבור ברור.

OMEN by HP – מחירים וזמינות באירופה

 • OMEN X Compact Desktop עם תרמיל כלול יושק ב-EMEA באוגוסט, החל ב-3,399€
 • Omen Desktop – יושק ב-EMEA ביוני, החל מ-999€
 • לפטופ OMEN 15 – יושק ב-EMEA ביוני, החל מ-899€
 • לפטופ OMEN 17 יושק ב-EMEA ביוני, החל מ-1,099€
 • מסכי OMEN 25 ו-OMEN 27 יושקו ב-EMEA ביולי, החל מ-329€ ו-849€, בהתאמה.
 • OMEN Accelerator יושק ב-EMEA באוגוסט, החל מ-299€.

אביזרים:

 • OMEN Keyboard 1100 – יושק ב-EMEA ביוני, החל ב-129.99€.
 • OMEN Mouse 600 – יושק ב-EMEA ביוני, החל מ-59.99€.
 • OMEN Headset 800 יושק ב-EMEA ביוני, החל מ-79.99€.
 • OMEN Mousepad 100 יושק ב-EMEA ביוני, החל מ-11.99€.
 • MEN Mousepad 300 – יושק ב-EMEA ביוני, החל מ-39.99€.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *