בית / חדשות / Voyager 5200 של חברת Plantronics נחתו בארץ עם טכנולוגיית WindSmart

Voyager 5200 של חברת Plantronics נחתו בארץ עם טכנולוגיית WindSmart

חברת Plantronics הגיעה להושיע את כל אנשי העסקים הישראלים המחפשים אוזניות טובות ואיכותיות, הכירו את ה-Voyager 5200

עבור אנשים שרוב עבודתם תלויה במכשיר הנייד שלהם, הצורך לשמוע ולהישמע בצורה מקצועית כאשר הם נמצאים בסביבה רועשת כמו תחנת רכבת, בית קפה, שדה תעופה או אפילו ברחוב – הוא צורך מהותי. תוך התחשבות באנשים הללו בדיוק,חברת Plantronics , השיקה את ה-Voyager 5200 – אוזניית בלוטות' אשר פותחה עבור אנשים אשר נמצאים בתנועה מתמדת ועם זאת צריכים להישמע מקצועיים אפילו בסיטואציות המאתגרות ביותר.

אוזניית הבלוטות' מצוידת בטכנולוגית WindSmart, הטכנולוגיה מספקת הפחתת רוח ורעשים על ידי שילוב של שש שכבות טכנולוגיה הנאבקות בכל האקו-סיסטם של הרעש. הבום האווירודינמי של ה-Voyager 5200 מאפשר לרוח לחלוף לידכם מבלי לגרום למערבולת. מגן הרוח של הבום משמש כשכבת ההגנה הראשונה עבור המיקרופונים ולאחר מכן, כל אחד מהמיקרופונים מוגן גם הוא במעין 'קופסת רוח'. ארבעה מיקרופונים כל-כיווניים ואלגוריתם מבטל רוח שומרים על המיקרופונים ממוקדים על קולו של המדבר ומסירים את כל הרעשים המפריעים.

ה-Voyager 5200 תוכננה לספק יציבות ונוחות למגוון רחב של צורות וגדלי אוזניים. רמת הנוחות של האוזנייה נשארת זהה החל מהשיחה הראשונה של היום ועד השיחה האחרונה. כמו כן, האוזנייה מספקת עד לשבע שעות של זמן שיחה בטעינה בודדת ועד לתשעה ימים במצב המתנה והיא תהיה מוכנה ברגע שתזדקקו לה.

רשימת תכונות והטכנולוגיות הנוספות של ה-Voyager 5200 כוללת:

 • גישה נוחה, כפתור רב-שימושי: מאפשר לכם להשתיק שיחה בנגיעה אחת בלבד ולקבל גישה מהירה ל-Siri ולעוזרים אישיים וירטואליים אחרים כאשר האוזנייה נמצאת במצב המתנה.
 • טווח בלוטות' Class 1 מורחב: מאפשר לכם לשלוט בשני סמארטפונים או טאבלטים מחוברים עד למרחק של 30 מטרים.
 • טכנולוגיית זמן תגובת חיישן מהירה: מנתבת בצורה אינטואיטיבית שיחת אודיו לטלפון או לאוזנייה שלכם, עוצרת את המוזיקה או דוחה שיחה נכנסת כאשר אתם מסירים את האוזנייה ועונה אוטומטית לשיחות כאשר אתם ממקמים את האוזנייה על האוזן בשנית.
 • עמידות כנגד נוזלים, התזות וזיעה: ציפוי ננו P2i, משמעו כי השיחה שלכם יכולה להימשך תחת גשם קל וגם אם נשפכו מים על האוזנייה.
 • פקודות קול והתראות אודיו: מאפשרות לכם להשתמש בקול שלכם כדי לענות או להתעלם משיחות. התראות שנאמרות בלחש מספקות לכם את שמות המתקשרים, מעדכנות אתכם לגבי מצב הסוללה, מצב החיבור ועוד. הפעילו את פונקציית השליטה הקולית לעוזרי סמארטפון כמו Siri בלחיצת כפתור, כך שתוכלו לנצל את כוחו של הטלפון שלכם תוך כדי עבודה ללא שימוש בידיים.
 • קחו פיקוד על האוזנייה שלכם: עם אפליקציית Plantronics Hub לאייפון ולאנדרואיד. נהלו, התאימו אישית ושלטו על ה-Voyager 5200 באמצעות הטלפון שלכם, התאימו את ההגדרות כמו זהות המתקשר והתראת 'השתק', הפעילו את פונקציית 'מצא את האוזנייה שלי' כדי לאתר את האוזנייה במקרה ששכחתם היכן הנחתם אותה, נהלו אפשרויות חיישן, התראות שפת קול ועוד.

 

אוזניית ה-Voyager 5200 זמינה בחנויות המפעילים הסלולריים, בחנויות פרטיות וברשתות השיווק המובילות בפריסה ארצית. מחיר מומלץ לצרכן – 449 ש"ח.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

תגובה אחת

 1. Avatar

  חבל על הכסף.
  האוזניות של Plantronics נוטות להתקלקל אחרי תקופה קצרה מאד
  אפשר לזרוק אותן מיד לזבל או לשלוח לתיקון בסיגנט טכנולוגיות.
  בשני המקרים התוצאה תהיה זהה – אזניה תקינה לא תקבלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *