בית / חדשות / Friday the 13th – מפתחת המשחק מתנצלת על הבעיות, מכריזה על הרחבה חינמית
Friday the 13th

Friday the 13th – מפתחת המשחק מתנצלת על הבעיות, מכריזה על הרחבה חינמית

Friday the 13th: The Game, המשחק האחרון מבוסס סדרת סרטי האימה של המפתחת Gun Media, חטף לא מעט ביקורות זועמות מן המעריצים לאחר שסבל מכמה בעיות בזמן ההשקה, במיוחד כשזה נגע לביצועי שרתי המשחק. למרות שהבעיות עדיין לא תוקנו במלואן, המפתחת ממשיכה לפתח ולשפר את המשחק, והכריזה שתשחרר הרחבה חינמית כחלק מעדכון התוכן הראשון של המשחק, שהגיע אתמול לכלל השחקנים. קבלו את הטריילר של העדכון:

כפי שניתן לראות בטריילר, העדכון מכיל הרחבת רטרו, ומציגה את ג'ייסון שמלווה במוזיקת Chiptune מאת המשורר Mitch Murder, בגדים חדשים לכל דמות, 13,000 ממטבעות המשחק בחינם, בנוסף לסוף שבוע XP כפול שיתחיל מה-23 ביוני ועד ל-25. Gun Media מסרה לנו בטריילר גם שהיא רוצה "לפצות [על הבעיות] ולהודות לכם על הסבלנות שלכם" על ידי נתינת "חרא מגניב בחינם". אנחנו בעד.

בהכרזה רשמית, המפתחת ציינה גם שבסך הכל "Gun Media מאוד מודה לכל המעריצים, התומכים שלנו, וכל אלו שמעוניינים במשחק. אנחנו היינו לגמרי מודהמים מכמות השחקנים שניסו לשחק בהשקה של המשחק, שהספיקו לשבור את השרתים שלנו והכריחו אותנו לשדרג."

"התהליך הזה," נכתב בהכרזה, "השתווה מאז, אך אנחנו עדיין עובדים כדי ללטש את החוויה יותר על כל שלושת הפלטפורמות."

מה אתם חושבים על ההרחבה החדשה? גם אתם אוהבים חרא מגניב בחינם? ספרו לנו בתגובות!

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *