בית / חדשות / Assassin’s Creed Origins – מידע נוסף ממפיק המשחק

Assassin’s Creed Origins – מידע נוסף ממפיק המשחק

מידע חדש על הכותר החדש בסדרת Assassin’s Creed Origins, Assassin’s Creed, נחשף בראיון נוסף עם מפיק המשחק.

מידע אודות המשחק החדש בסדרה המצליחה של Ubisoft, הלוא הוא Assassin’s Creed Origins, לא מפסיק להגיע בזמן האחרון. מרגע ההשקה ועד עכשיו נחשפו פרטים רבים אודות המשחק, וכמובן שהמידע לא מפסיק להגיע.
בראיון שערך היוטיובר Loomer עם מפיק המשחק Ashraf Ismail, מפיק המשחק נשאל מספר שאלות שנשאלו על ידי קהילת המעריצים של המשחק והתשובות עליהן חשפו אור חדש על המשחק.

assassin's creed origins 4

השאלה הראשונה (והגדולה ביותר) שהוא נשאל הייתה האם עלילת ההווה תחזור אלינו הפעם. Ismail ענה כי הם כרגע הכריזו על המשחק ונתנו לאנשים להתנסות במשחק עם הדמו שהיה ב-E3 וההתמקדות העיקרית שלהם כרגע היא בהעברת הרעיון שמדובר בלידה של אחוות המתנקשים כפי שאנו מכירים אותה מהמשחק הראשון והצוות כרגע לא ימסור שום פרטים מעבר. אך יחד עם זאת, המפיק ציין כי הם מכירים את המותג, הם מקשיבים למעריצים ורוצים שהמשחק יענה על צרכיהם ושהמעריצים יאהבו אותו. האם זה אומר שהשתוקקות המעריצים לחזרת עלילת ההווה תתממש? כרגע אין תשובה חד משמעית אך יש סיכוי טוב שבהחלט כן.

שאלה נוספת שהמפיק נשאל הייתה האם תהיה אפשרות לשמור מספר שמירות על אותו משתמש (בניגוד למה שהיה עם Assassin’s Creed Unity ו-Assassin’s Creed Syndicate). למרבה ההפתעה, התשובה לכך הייתה שאפשרות השמירות המרובות חוזרת ובגדול. למעשה, Ismail אמר כי החזרת השמירות המרובות הייתה מבין הדברים הראשונים שהצוות הסכים שצריך לעשות. כמו כן, כאשר נשאל על הכותב הראשי של עלילת המשחק, המפיק חשף שצוות הכותבים גדול יחסית בעקבות משימות הצד (Quests) הרבות במשחק. נקווה שהפעם נראה משימות צד מושקעות יותר ופחות משימות שחוזרות על עצמן.

assassin’s creed origins 2

ואם כבר אנחנו מדברים על מאפיינים שהמעריצים רצו שיחזרו, אחד מהמאפיינים החדשים בסדרה הוא האפשרות להוריד או לשים את הכובע ללא שום קשר למכניקה מסוימת (כפי שהיה ב-Assassin’s Creed Syndicate, שמהרגע שהמשתמש הפעיל את מצב ההתגנבות אז הדמות הייתה מסתירה את פניה עם כובע הברדס). לצערנו הרב, לא מדובר בכפתור אלא בתהליך שיש לבצעו דרך התפריט הראשי אך זו כבר התקדמות ניכרת.
המפיק גם הודיע כי לא יהיו Time Anomalies כפי שהיה ב-Assassin’s Creed Unity.

לצפייה בראיון המלא לחצו כאן. מה דעתכם? האם אתם שמחים לשמוע על כך או שמא מאוכזבים? מה דעתכם על החידושים? האם אתם רוצים שעלילת ההווה תחזור? מה הייתם רוצים שהמשחק החדש יכלול? ספרו לנו בתגובות.

 

אודות דוד בוסקילה

Avatar
אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *