בית / חדשות / סרט ההמשך לזמן את הרוע 3 יגיע בעתיד הקרוב

סרט ההמשך לזמן את הרוע 3 יגיע בעתיד הקרוב

הסרט השלישי בסדרת סרטי האימה אהובה "לזמן את הרוע" מקבל תסריטאי

כמו כל סדרת סרטים בז'אנר האימה, בין אם זה "יום שישי ה-13", "סיוט ברחוב אלם", "פעילות על-טבעית" או "המנסרים מטקסס", גם "לזמן את הרוע" ממשיכה עם עוד סרטים על זוג מגרשי השדים שהכרנו בפעם הראשונה ב-2010.

בין אם אהבתם או שנאתם את סרט ההמשך משנת 2013 שהביא לנו את אחת הדמויות המפחידות בז'אנר האימה בעשר השנים האחרונות, הנזירה, אי אפשר שלא להסכים שסדרת הסרטים רדופת הרוחות היא הצלחה מסחחרת עם רווח מטורף של כ-640 מיליון דולר.

אז נראה שהסטודיו מאחורי הכותר, Warner Bros, רואה את הפוטנציאל הברור לעוד מזומנים והחליט לתת אור ירוק לסרט שלישי בסדרה, ובחר את התסריטאי David Leslie Johnson לכתוב את עלילת הסרט החדש, כפי שעשה עם שני הסרטים הקודמים. מה שכן, הבמאי James Wan, שהביא לנו את שני הסרטים הראשונים, ככל הנראה לא יחזור על מנת לביים את הסרט השלישי בסדרה.

סדרת הסרטים של "לזמן את הרוע" עדיין מאוד טרייה במחשבות הצופים ויש ביקוש גדול לסרט שלישי שיהפוך את הרפתקות הזוג לטרילוגיה. בין אם זה סימן טוב או רע ש-Wan לא יחזור לכסא הבמאי של "לזמן את הרוע", אני מניח שנגלה בהמשך, אבל כפי שההיסטוריה לימדה אותנו, כשבמאי סדרת סרטי אימה מתחלף, הסדרה עצמה יורדת באיכות.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *