בית / חדשות / Quicksilver חוזר בסרט X-Men : Dark Phoenix

Quicksilver חוזר בסרט X-Men : Dark Phoenix

Quicksilver, הדמות הכי מגניבה בסדרת סרטי האקס-מן החדשים חוזרת בשביל X-Men : Dark Phoenix

X-Men : Dark Phoenix ממשיך לסקרן אותנו, עם רשימת הדמויות שצוות ההפקה מחפש וכעת עם צירופו של אוון פיטרס בתור הדמות הכי אהובה בסדרת סרטי האקס-מן החדשה, Quicksilver.

למרות שנלעג כאשר נחשף בתמונות בפעם הראשונה, אחרי שגנב את ההצגה בשני הסרטים האחרונים של יקום האקס-מן, “אקס-מן : ימי עבר עתידי” ו”אקס-מן : אפוקליפסה”, Quicksilver נהפך להיות השיא המצופה בכל סרט אקס-מן, עם זעקה של המעריצים לראות עוד מהספידסטר המוטנטי. בקשה זו נשמע ב”אקס-מן : אפוקליפסה”, בו קיבל עוד זמן מסך וכעת נשמעה שוב כשיחזור לגנוב את ההצגה בסרט ההמשך המצופה X-Men : Dark Phoenix.

לפי הדיווח, נראה שפיטרס יחזור לגלם בפעם השלישית את פיטרו מקסימוף, הידוע בתור Quicksilver, הילד המהיר של מגנטו. אבל כיוון שהסרט יתרחש בחלל והמוטנט הצעיר לא היה חלק מצוות השחקנים המקורי שהוכרז, אי אפשר לדעת כמה גדול יהיה תפקידו בסרט זה, האם אנחנו צריכים לצפות לעוד סצנה מגניבה שלו וזהו, או שהשחקן הצעיר סוף סוף יקבל קצת דיאלוג וסצנות מעניינות עם אביו?

פיטרס יצטרף שוב לצוות מהסרט הקודם, שכולל את ג’יימס מקאבוי (פרופסור X), מייקל פסבנדר (מגנטו), ג’ניפר לורנס (מיסטיק), ניקולס הולט (חיה), טאי שרידן (סיקלופס), קודי סמית מקפי (נייטקרולר), אלכסנדרה שיפ (סטורם) וסופי טרנר (ג’ין גריי)- שתקבל תפקיד יותר מרכזי בסרט זה.

בין אם התפקיד שלו יהיה מזערי כמו בסרטים הקודמים או תפקיד יותר מרכזי וחשוב, זה עדיין נהדר לראות את אוון פיטרס חוזר לאחד התפקידים האהובים עלינו ביקום הקולנועי של האקס-מן.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *