בית / חדשות / Uncharted: Golden Abyss יכול להגיע ל-PS4 לפי Naughty Dog
Uncharted: Golden Abyss

Uncharted: Golden Abyss יכול להגיע ל-PS4 לפי Naughty Dog

סדרת Uncharted השלמה זמינה כבר עכשיו על ה-PlayStation 4, תודות לשחרור הטרילוגיה הראשונה של משחקי ה-PlayStation 3 דרך ה-Nathan Drake Collection, בנוסף לקיומו של Uncharted 4 על הקונסולה החדשה, אך עדיין יש משחק אחד שלא הגיע אליה: Uncharted: Golden Abyss.

המשחק, שיצא כבר לפני 5 שנים, עוד בפברואר של 2012, אל ה-PlayStation Vita, משום מה לא נכלל באוסף המחודש של משחקי הסדרה, וכנראה נועד להשאר על ה-Vita, אך השאלה הנשאלת היא, למה הוא באמת לא הגיע עדיין ל-PlayStation 4?

Arne Meyer, קצין הציות (CCO) של Naughty Dog נשאל בריאיון עם האתר Finder האם גרסה כלשהי של המשחק הנשכח תהיה אפשרית על ה-PlayStation 4, ותשבותו הייתה שכן.

“אני חושב שזה לא לגמרי מחוץ לעניין. אני מתכוון לכך שזה לא לגמרי החלטה שלנו, כמובן. אני חושב שנשאלתי על כך ב-Eurogamer Expo ו-Shuhei Yoshida [הבוס הגדול של SONY] ישב בשורה הראשונה ואני העברתי את השאלה אליו ואמרתי, ‘אתה תצטרך לדבר עם Shu לגבי זה’…”

“אבל…”  המשיך Meyer, “הכל אפשרי. אני יודע שלא היו הרבה דיבורים על כך לאחרונה, אבל אין סיבה שזה לא יקרה.”

אנחנו מקווים שהמשחק כן יוכל להגיע אל ה-PlayStation 4 בעתיד, הרי משחקים רבים מה-Vita מצאו עצמם לבסוף גם על הקונסולה הביתית החדשה ובגרסאות יחסית מוצלחות שהגיעו לקהל הרבה יותר רחב מאשר קודם לכן.

מה אתם חושבים על העניין? האם נוכל לצפות לחידוש של Uncharted: Golden Abyss בקרוב? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *