בית / חדשות / FusionCon – כנס הדרגון בול הראשון בישראל!

FusionCon – כנס הדרגון בול הראשון בישראל!

השבוע קיבלנו הכרזה מאוד מעניינת מהצוות של אתר "דרגון בול ישראל", אתר העוסק בסדרת האנימה והמנגה האהובה, על כך שנקבל כנס מיוחד שיעסוק בשלל הגרסאות השונות של סדרת דרגון בול!

בכנס החדש והראשון מסוגו, שיקרא FusionCon, יוכלו מעריצי הסדרה להנות ממגוון תכנים, כמו פאנל יוטיוברים, טורנירי גיימינג, תחרות קוספליי, חידון טריוויה, סדנאות, מתחמי קרבות וכמובן, מתחם דוכנים ענק! בין הדוכנים נוכל למצוא דוכני מזון ושתיה, דוכני מכירות גיימינג ואנימה, כשביניהם יהיו מספר דוכנים של "דרגון בול ישראל", בהם נוכל לקנות פוסטרים רשמיים וחתומים שהופקו על ידי האתר, במכירת בכורה מיוחדת!

לקראת הכנס, תפסנו את אסף סטומר, בין היתר מתרגם ומפרסם באתר "דרגון בול ישראל", לשיחה קצרה לגבי הכנס.

מאיפה עלה הרעיון לקיים כנס מיוחד למעריצי דרגון בול?
"כבר הרבה שנים שאנחנו עובדים קשה באתר כדי לאחד קהילת המעריצים של הסדרה באתר, מילדים לחיילים ועד לאנשים בוגרים. חשבנו לנצל את ההזדמנות וליצור מקום בו כולם יוכלו להיפגש אחד עם השני."

חשוב גם להזכיר שצוות האתר לא רוצה להרחיק גם את מעריצי האנימה שפחות נמשכים לדרגון בול, וקורא לכל מעריצי האנימה והגיימינג להגיע ולהנות מכל מה שהכנס מציע.

הכנס מכוון בעיקר, אם לא כמעט בלעדית, למעריצי הסדרה. נגיד ואני לא מעריץ של הסדרה, האם יש לי סיבה להגיע?
"ברור! אנחנו לא מנסים להסתיר את העובדה שהכנס שם דגש על דרגון בול, כי בכל זאת אנחנו דרגון בול ישראל. אבל מעבר לזה, הכנס הוא כנס אנימה, מנגה וגיימינג כללי שפתוח לכל בן אדם שאוהב ומתעסק בתחומים האלה."

יש משהו ספציפי שימשוך אותי דווקא ל-FusionCon?
"אנחנו מנסים להביא מגוון של פעילויות והרצאות מכל מיני תחומים שונים, מאנימה/מנגה, עד לציור, השפה היפנית, וכמובן מתחם גיימינג ענק. כל אחד יכול למצוא לפחות פעילות אחת שהוא יתחבר אליה בכנס, ואנחנו ניתן את המקסימום שלנו כדי שהוא יוכל ליהנות ממנה."
במהלך ארגון הכנס, מה הקושי המרכזי שחוויתם בתור הצוות שמאחוריו?
"אני לא יודע אם אני יכול להגיד לך שהיה קושי אחד גדול ומרכזי, אלא יותר הרבה קשיים קטנים למיניהם שכמובן באים עם ארגון של אירוע כזה גדול."

היה קושי שזכור לך במיוחד?
"להספיק לסגור מקום, ותוך כדי לחפש תכנים, כשבו זמנית אנחנו מנסים לקנות פרסים שנחלק באירוע… אם כבר קושי אחד מרכזי, זה להשתלט על כל המטלות בלי לשכוח שום דבר."

בוא נעזוב לרגע את עניין הכנס. הזכרת שאתה מתרגם ומפרסם באתר, איך זה בא לידי ביטוי?
"כל שבוע אני קם באמצע הלילה כדי לתרגם פרקים חדשים, רק כדי שנוכל להוציא אותם הכי מוקדם שאפשר, וכמובן שאני מת על זה למרות כל העייפות. בנוסף אני צריך תמיד להיות מעודכן ולפרסם ברגע שיש חדשות כלשהן."

למי שלא ידע, צוות האתר שוקד כדי להביא לקוראיו את הפרקים האחרונים של דרגון בול סופר, הגרסה האחרונה של הסדרה, מתורגמים לעברית בצורה מלאה.

יש ביניכם תקשורת לגבי מה עולה ומתי? מה קורה אם אתה לא מספיק לתרגם את הפרקים החדשים?
"ברור שיש תקשורת, אם לא היינו מאוחדים כצוות אף פעם לא היינו מגיעים לאן שהגענו עכשיו. ואם אני לא מספיק לתרגם את הפרקים מסיבות אישיות מסוימות, אני תמיד יכול לסמוך על שאר הצוות שידאגו להוציא את הפרקים בזמן."

יש עוד משהו שתרצה למסור לפני שנסיים?
"הייתי רוצה למסור לך ולכל הקהל שיקרא את זה, אני מזמין את כולכם לכנס FusionCon שאנחנו מארגנים, אנחנו עובדים עליו כל יום בלי הפסקה כדי להביא לכם את האירוע הכי גדול ומהנה של הקיץ!"

הכניסה למתחם הכנס תעלה 45 שקלים ופתוחה לכל הגילאים, והכנס ייערך באשכול פיס רמת גן (רוקח 118 רמת גן) ביום חמישי, ה-10 באוגוסט, בשעות 11:00 עד 20:00. אנחנו נהיה שם! ואתם?

לעוד מידע על הכנס לחצו כאן.
ולרכישת כרטיסים בהזמנה מוקדמת לכנס לחצו כאן.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *