בית / חדשות / City of Brass – משחק Roguelite חדש ממפתחי BioShock לשעבר
City of Brass

City of Brass – משחק Roguelite חדש ממפתחי BioShock לשעבר

Uppercut Games, החברה שאחראית על המשחק Submerged ומורכבת ממספר מפתחים שעבדו על סדרת BioShock בעבר, חשפה את הכותר הבא שלה – City of Brass – שיהיה משחק Roguelit מגוף ראשון שיתרחש בעיר שהושראה מ-Arabian Nights. המשחק החדש ישוחרר בסתיו הקרוב למחשב האישי דרך Steam, בנוסף לשחרור מאוחר יותר המתוכנן ל-Xbox One ול-PlayStation 4 ב-2018.

המשחק החדש יציג לנו גנב שרץ ברחבי העיר, לוקח אוצרות, מתחמק מרוחות וממלכודות, ומשתמש בג'ינים ובקווסטים שונים כדי להשיג את האוצר הגדול ביותר! למרות זאת, לא תוכלו להתחמק מהמוות לזמן רב, וכיאה למשחקי Roguelite, כשאתם מתים, הכל נעלם!

המעצב הראשי של המשחק, Ed Norman, אמר "השחקנים חייבים ללמוד כיצד להשתמש במלכודות כדי להרוג את אויביהם, ואפילו לגרום להם לתקוף אחד את השני. אתם תמותו ב-City of Brass – הרבה פעמים, ובצורות נוראיות – אבל כשהכישורים שלכם ישתפרו ותגלו דרכים חדשות לרמות את המוות, ולחזור להלחם לעוד יום."

ההכרזה על יציאת המשחק נעשתה עם הטריילר החדש ששחררה החברה, בנוסף לתמונות מהמשחק שמצורפות כאן. אז בזמן שאתם מצפים למשחק בהמשך השנה, תספרו לנו בתגובות מה אתם חושבים עליו? והאם תרכשו אותו?

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *