בית / חדשות / Playerunknown’s Battlegrounds – ההשקה נדחתה
PlayerUnknown’s Battlegrounds

Playerunknown’s Battlegrounds – ההשקה נדחתה

למרות שהוא עדיין נמצא במצב של Early Access, המשחק החדש Playerunknown’s Battlegrounds כבש את עולם הגיימינג בסערה, עם מכירות של יותר מ-4 מיליון עותקים מאז יציאת גרסת ה-Early Access שלו. למרות זאת, נראה שנצטרך לחכות קצת יותר – המפתחת של המשחק Bluehole הכריזה שהמשחק ייצא "לפני סוף Q4 [הרבעון הרביעי] של 2017", מה שיעכב אותו מהתאריך המקורי, שסבב סביב חודש אוקטובר.

יוצר המשחק (שעל שמו הוא נקרא) Brendan "PlayerUnkown" Greene אמר בפרסום בעמוד ה-Steam של המשחק שהוא הגיע "להבנה שלהגביל את חלון [ההשקה] לחודש ספציפי יכול להזיז אותנו מלהעביר משחק מלא ו/או להוביל לאכזבה מהקהילה אם הדדליין לא ימוצה."

"אז," המשיך Greene,"החלטנו שאנחנו הולכים לדחוף את ההשקה המלאה אחורה מחלון הזמן של שישה החודשים, אבל אני רוצה להבטיח לכם שאנחנו עדיין מתכננים שחרור מלא לפני סוף Q4 2017."

אבל עם החדשות הרעות באות גם עם חדשות טובות – משתמש ה-Reddit בשם DevinWatson חשף לאחרונה שבקוד של המשחק מופיע מידע על יותר מ-50 חפצים קוסמטיים.

חפצים אלו כוללים בין היתר חליפות שריון מלאות, משקפות, מסכות, כפפות ועוד. כרגע, אין יותר מדי חפצים קוסמטיים שאפשר לשים על הדמויות שלכם, בנוסף לכך שהן זמינות אך ורק מקופסאות עליהן נצטרך לשלם כסף אמיתי, אך אנחנו מקווים שזה ישתנה בקרוב, ונוכל לשים על הדמויות שלנו כל מה שנרצה.

מה אתם חושבים על הדחיה של המשחק? האם הייתם מעדיפים לראות אותו מוקדם יותר? ספרו לנו בתגובות!

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *