בית / חדשות / New Nintendo 3DS כבר לא מיוצר בכל העולם

New Nintendo 3DS כבר לא מיוצר בכל העולם

Nintendo הודיעה היום שתפסיק את ייצור קונסולת הדגל שלה, ה-New Nintendo 3DS, הן ביפן והן באירופה. הידיעה על כך שהייצור הופסק ביפן הגיעה אלינו דרך האתר הרשמי של השלוחה היפנית של החברה, בעוד הידיעה על הפסקת היצור באירופה הגיעה אלינו משיחה עם החברה עם Gamespot.

מצד אחד, ההכרזה הזאת לא מפתיעה למדי – הרי החברה מחפשת לקדם את הגרסה החדשה של ה-3DS, ה-New 2DS XL, שלא משתמשת במסך התלת-מימדי ומכוונת יותר לילדים, עם עיצוב טיפה מצועצע, אך מחיר שיותר מתאים לכל כיס. מהצד השני אמנם, מדובר בהפתעה גמורה – הייצור של הקונסולה החדשה החלה ב-2014 ביפן, וב-2015 בשאר העולם, מה שאומר שהקונסולה הייתה בשוק רק במהלך שלוש שנים.

אבל, זה לא סוף העולם – החברה עדיין מייצרת את הדגם הגדול יותר, ה-New 3DS XL, וכבר הפסיקה מזמן לייצר את שתי הגרסאות הקודמות – ה-3DS וה-3DS XL. בנוסף, בארצות הברית ובאירופה הקונסולה הקטנה יותר נמכרה תמיד אך ורק כחלק מבאנדל כלשהו, אך המאפיין המיוחד שלה, הכיסויים המתחלפים בקלות, היוו סיבה מאוד גדולה לקהל המערבי והיפני כאחד לרכישת הדגם הקטן יותר, עם מאות ואפילו אלפי עיצובים שמסתובבים להם ברחבי הרשת.

אז, נכון לעכשיו, הדגמים הזמינים כיום בשוק הם ה-2DS, ה-New 2DS XL, וה-New 3DS XL, וחוץ מלהאשים את המחלקה האחראית לשמות הקונסולות הניידות (חוץ מה-Switch, שיצאה דווקא בסדר), תמיד אפשר לקנות יד שניה, או להאבק כדי להשיג את המלאי האחרון שישאר.

מה אתם חושבים? האם גם אתם מעדיפים את הדגם הקטן יותר? או שאין לכם בעיה שהחברה מפסיקה את הייצור של הקונסולה? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה