בית / חדשות / עוד גיבורי על צעירים מצורפים לסדרה Titans

עוד גיבורי על צעירים מצורפים לסדרה Titans

מידע חדש דלף שחושף עוד דמויות שייקחו חלק בסדרת הקומיקס Titans

חדשות שתמיד תופסות את עינינו כחובבי קומיקס וסדרות ה-CW, אלו חדשות לגבי סדרת הקומיקס העתידית של DC בכיכובם של גיבורי העל הצעירים ה-Titans. עד כה, אנחנו יודעים שצוות גיבורי העל הצעירים יהיה מורכב מקבוצת הגיבורים של הטיטאנים הצעירים: רובין, סטארפייר, רייבן, ביסטבוי וסייבורג, וגיבורים צעירים נוספים של DC.

כעת, לפי דיווח חדש, אנחנו רואים שישנן ארבעה דמויות חדשות בסדרת הטלוויזיה המצופה, הנה דרישות הליהוק שלהן:

דניאל קרוס: זכר, בן 17-19, לבן. אתלטי, חוכמת רחוב, שחצן אבל שרמנטי. חייו משתנים שהוא פוגש לוחם פשע אחר ומקבל כיוון חדש לדרכיו המורדניות. שחקן אורח חוזר.

ג'ניפר אנדרוס: נקבה, בשנות ה-20 וה-30, לבנה. נערה מעיירה קטנה שמגיעה להוליווד, ג'ניפר היא כוכבת בדרכה לתהילה. היא נתפסת כתמימה ונאיבית. היא נראת ומתנהגת כנערה מהבית השכן של שנות ה-40 וה-50…שחקנית אורחת חוזרת.

קרולינה: נקבה, בשנות ה-40, לבנה. חסרת שינה מדאגה, היא אמא למתבגרת צעירה ובעייתית. מחפשים פרצוף מוכר להופעת אורח.

השליח: גבר, בשנות ה-50 וה-60 לחייו, פתוח לכל הגזעים. בעל אישיות חמימה, הוא לא נראה כמו הטיפוס הרב עוצמה או המאיים. אבל יש לו את הנטייה להשתנות ולהפוך לאדם הכי מפחיד שתפגשו. מחפשים רק אנשים מוכרים לתפקיד. תפקיד אורח חוזר.

תיאורים לקוחים מהלינק הבא.

לפי התיאורים, נראה שדניאל קרוס הוא רוי הארפר (החץ האדום, ארסנל) וג'ניפר אנדרוס היא ריטה פאר (אלסטי-גירל), שני גיבורי על שהופיעו מספר פעמים בקומיקס של הטיטאנים. בקומיקס ובסדרה המצוירת Teen Titans, הייתה רומנטיקה בין אלסטי-גירל וביסטבוי, אז אולי זה הולך להיות תפקידה בסדרה החדשה.

קצת מאכזבת הידיעה שההפקה לא מחליטה ללהק את קולטון היינס מ"החץ" בתור רוי הארפר, אבל יכול להיות והסיבה לכך היא שאלו שתי הפקות שונות ולכן שני יקומים שונים של DC, בדומה ל"סוכני ש.י.ל.ד." ו"דרדוויל".

בכל מקרה, נראה שמצפה לנו איחוד גיבורי על מטורף על המסך הקטן, בואו נקווה שסדרת ה-Titans תעמוד במשימה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה