בית / חדשות / מהיום – Starcraft 2: Wings of Liberty חינם לכולם
Starcraft 2: Wings of Liberty

מהיום – Starcraft 2: Wings of Liberty חינם לכולם

משחק האסטרטגיה Starcraft 2: Wings of Liberty גבה ממני יותר שעות חיים ממה שאני מוכן להודות. עוד יותר מביך זאת העובדה שלמרות כמות הזמן ששיחקתי, אף פעם לא נהייתי באמת מוצלח במשחק. ועדיין, מדובר באחת מחוויות האסטרטגיה בזמן אמת האהובות עלי ביותר אי פעם. ועכשיו גבירותי ורבותי, אתם מוזמנים לקבל את האושר הזה בחינם.

חברת Blizzard שיחררה את החלק הראשון בטרילוגיית Starcraft 2 שלה בחינם לכל דורש, כשמשתמשים שרכשו את המשחק המקורי יקבלו במקום Wings of Liberty (החלק הראשון בסדרה) אתHeart of the Swarm  (החלק השני). אבל מעבר לקמפיינים לשחקן היחיד ולעלילה החביבה שלהם, מה שבאמת חשוב זה פתיחת השרתים לכל מי שרק רוצה. Starcraft 2 הוא משחק מולטיפלייר נהדר (וממכר) שמשום מה בשנים האחרונות איבד קצת את מקומו למשחקים כמו League of Legends או DOTA 2. יכול להיות שהצעד של לשחרר את המשחק בחינם לקהל הרחב נועד כדי לאושש את חיי הרשת שלו.

מה שעוד מעניין זה שקמפיין הפרסום של החינמיזציה של Starcraft 2: Wings of Liberty הוא בעצם בדיחה אחת גדולה על חשבון Electronic Arts. בציוצים בטוויטר הרשמי של המשחק אפשר לראות מספר עקיצות כלפי EA באופן כללי, ובפרט למשחק Star Wars Battlefront 2 שלאחרונה עלה לכותרות באופן די שלילי בעקבות תכנים רבים שבו שחסומים מאחורי מיקרו-תשלומים. מצד אחד, נחמד לראות שגם תעשיית הגיימינג יודעת שכל עניין ה-Pay to Win והמיקרו-תשלומים מגמה רעה. מצד שני, Starcraft הוא משחק של Blizzard-Activision, בדגש על צד ה-Activision בסיפור. הם האנשים שהנחיתו במרכז תרבות הגיימינג את קונספט ה-Loot Boxes (חבילות השלל) ב-Overwatch, ובואו נגיד שמי שהביא לנו את הזוועה הזאת לא ממש יכול להעמיד פנים שהוא צח וטהור. בתקווה שכולם יתעשתו ויבינו שמשחק שמשלמים עליו 60$ (או הרבה יותר בקניה בארץ) לא צריך לנסות ולגזול מאיתנו עוד כסף, ושמשחקים בחינם זה גם דבר ראוי וטוב.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *