בית / חדשות / טריילר חדש לקרוסאובר המצופה ברשת ה-CW

טריילר חדש לקרוסאובר המצופה ברשת ה-CW

אנחנו מקבלים טריילר ראשון לקרוסאובר בין סדרות הגיבורים של ה-CW על כדור הארץ X

אם יש משהו שאנחנו מצפים אליו בקוצר רוח כל עונת הסדרות של הסתיו זה אירוע הקרוסאובר של ה-CW, אפילו אם העלילה הייתה מאכזבת אותנו לפעמים, רק לראות את כל גיבורי העל של DC נלחמים אחד לצד השני בקרבות אפים ואת השחקנים הכריזמטים האלה מופיעים יחדיו באותה הסצנה, הפך את אירועי הקרוסאובר לשיא עונת הסתיו של סדרות הטלוויזיה.

בשבוע הקרוסאובר החדש אנחנו לא ממש יודעים מה מתוכנן עבור הגיבורים שלנו, אבל לפי פוסטר שראינו קודם אנחנו יודעים שהאירוע יתרחש במהלך החתונה של בארי ואייריס, וכעת לפי טריילר חדש אנחנו לומדים שהולכות להיות קרבות-על בין הגיבורים של "החץ", "הפלאש", "אגדות המחר" ו"סופרגירל", ונבלים מכדור הארץ X.

לא ממש קיבלנו חשיפה לגבי העלילה, אנחנו רק יודעים שהנבלים של הקרוסאובר מתכננים להשמיד את המולטיוורס באמצעות נשק שנקרא ה-Doomsday Device. חוץ מזה אין יותר מדי פרטים רק שקפטן קולד חוזר מהמתים (או זה הכפיל שלו מכדור ארץ אחר) והנבל הראשי הוא מישהו בתלבושת שחורה שיורה חצים, שככל הנראה מנסים לגרום לנו לחשוב שזה כפיל של אדריאן צ'ייס, אבל אני לא אהיה מופתע אם זה יתגלה להיות כפיל של אוליבר קווין.

אנחנו מצפים בקוצר רוח לקרוסאובר האדיר ונמשיך לפקוח עין על איזושהי רמיזה מארבעת הסדרות לאירוע העתידי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה