בית / חדשות / סדרה של הארלי קווין בדרך לשירות הצפייה של DC

סדרה של הארלי קווין בדרך לשירות הצפייה של DC

חברת Warner Brothers הזמינה סדרת אנימציה חדשה של הארלי קווין עבור שירות הצפייה החדש של DC

בשנים האחרונות, הארלי קווין נהפכה מאוד מהר להיות אחת הדמויות הפופולריות ביותר של DC- כמו שכל כנס קומיקס תראו הרבה אנשים לבושים כמו דדפול, אתם תראו לפחות בת אחת לבושה כמו הארלי קווין מהסרט “יחידת המתאבדים”.

אבל הפופולריות של קווין לא התחילה בסרט הכושל של DC, אחרי שנוצרה במיוחד עבור סדרת האנימציה של באטמן משנות ה-90, התאהבנו בחברה המחורפנת של הג’וקר וידענו שיום אחד תעשה את דרכה חזרה לאנימציה אבל בתור הכוכבת.

לפי דיווח חדש, חברת Warner Bros הזמינה 26 פרקים, חצי שעה כל פרק, של סדרת אנימציה בוגרת, עם דגש על בוגרת, בכיכובה של הארלי קווין. בינתיים מרגו רובי, שגילמה את הארלי ב”יחידת המתאבדים”, היא הבחירה הראשונה לדובב את נסיכת הפשע. בנוסף לדיווח, קיבלנו תמונה רשמית מהסדרה החדשה עם סגנון מחוספס שנראה מאוד בוגר.

כפי שניתן לראות מהתמונה ולפי הדיווח, חוץ מהארלי קווין אנחנו נראה עוד מהנבלים של גותהאם כמו Poison Ivy, Clay Face ו-Killer Croc, והסדרה תתמקד בהארלי סוף סוף זורקת את הג’וקר ומחליטה להקים אמפריית פשע משלה בגותהאם. הסגנון של הארלי בתמונה זו מאוד מזכיר את ריצת הדמות ב-New 52 של 2014, אז יהיה מעניין לראות איך יעוצבו שער הדמויות של DC, האם גם כמו ריצת New-52 או Rebirth?

מה שבטוח, שירות הצפייה של DC נראה מאוד מבטיח עם חידוש ל-Young Justice, סדרת לייב-אקשן על ה-Titans וכעת סדרת אנימציה בוגרת בכיכובה של הארלי קווין.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *