בית / חדשות / מצב Versus חדש ל-Mario+Rabbids: Kingdom Battle

מצב Versus חדש ל-Mario+Rabbids: Kingdom Battle

אחד המשחקים המפתיעים של שנת 2017 היה בלי ספק Mario+Rabbids: Kingdom Battle. מי חשב שהרעיון שמשלב את סופר מריו, הארנבים המטורפים של יוביסופט וסגנון משחקיות שנלקח ישירות מ-XCOM יעבוד כל כך טוב? ובכן, זה הצליח הרבה מעבר למצופה. ועכשיו הכיף האדיר של המשחק מגיע גם למצב משחק של שחקן נגד שחקן.

ההכרזה המשמחת אומרת שכבר מהיום, ה-8 לדצמבר 2017, יוכלו כל בעלי המשחק לקבל בחינם את התוכן הנוסף ולהתחיל בקרבות אחד נגד השני. הקרבות החדשים יתנו לשחקנים לבחור שלו דמויות מבין ה-8 השחיקות הם בוחרים, ולצאת למלחמה נגד החברים הטובים ביותר שלהם. הקרבות יתרחשו בזירות מיוחדות ומלאות הפתעות כולל חפצים חדשים. המימד הטקטי בסגנון המשחק הזה גם עובר שינוי מסוים, תוך מתן דגש על משחקיות מהירה ומחושבת יותר – לכל שחקן ינתנו שלוש פעולות בלבד בתור. הדבר יקצר את זמן ההמתנה בין התורות ויכריח את המשחקים להיות שקולים יותר בבחירות שלהם. על פניו נשמע כמו רעיון נהדר.

כמובן שיש עוד דברים לגלות, והמשחקים עצמם יהיו עם אפשרות נרחבת של התאמה אישית, כמו למשל מגבלת תורות ועוד. סך הכל נשמע כמו פינוק רציני לכל מי שאהב את המשחק המצוין הזה. המשחק זמין רק על קונסולת ה-Nintendo Switch.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר תגובה