בית / חדשות / ריאן ריינולדס ידובב את הבלש פיקאצ'ו בסרט Detective Pikachu

ריאן ריינולדס ידובב את הבלש פיקאצ'ו בסרט Detective Pikachu

הבלש פיקאצ'ו עם הקול של דדפול? זה הולך להיות קורע מצחוק

Detective Pikachu הוא סרט לייב-אקשן חדש בכיכובו של הפוקימון הצהוב ואייקון הכותר הפופולרי Pokemon, פיקאצ'ו, מסטודיו Legendary. הסרט יציג את הפוקימון הצהוב בתור בלש פותר תעלומות לצד ילד צעיר וכעת נראה שבמקום לשמוע "פיקא פיקא, פיקאצ'ו" אנחנו אולי נשמע את הבלש פיקאצ'ו חושק בצ'ימיצ'נגה.

לפי דיווח חדש, השחקן האהוב ריאן ריינולדס, שיופיע בשנה הבא בסרט ההמשך המצופה "דדפול 2", ידובב את פיקאצ'ו בסרט הלייב אקשן. האנימציה הממוחשבת של פיקאצ'ו אמורה להיות באמצעות טכנולוגית לכידת תנועה, אבל לא ידוע אם ריינולדס בעצמו ילבש את חליפת הלכידת תנועה מאחורי הקלעים.

יחד עם הכרזה זו, קיבלנו תקציר של העלילה-  ילד צעיר (אותו מגלם השחקן ג'וסטיס סמית') מנסה לאתר את אביו, שלפי מכתב נחטף, ונעזר בבלש פיקאצ'ו לעשות זאת. בנוסף, אליהם מצטרפת עיתונאית חוצפנית (אותה מגלמת קתרין ניוטון).

כמה שאנחנו מתבדחים שריינולדס ידובב את הפוקימון הצהוב בדומה לדדפול, יש מצב ונקבל פה הופעה דומה להופעתו של וין דיזל בסרטי "שומרי הגלקסיה", שהוא רק אומר שלושה מילים שוב ושוב, אז אולי נשמע "פיקא פיקאצ'ו" פשוט בקולו של ריינולדס. אבל בין אם הוא כן ידבר משפטים שלמים או לא, אחרי ששמענו את פיקאצ'ו מדבר אנגלית בסרט הפוקימון החדש, שום דבר אחר לא ישמע לנו מוזר כבר. בכל מקרה, ריינולדס הולך למשוך הרבה תשומת לב לסרט לפני יציאתו וזה משהו שחברת Legendary בטח מאוד שמחה ממנו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה