בית / חדשות / The Last of Us 2 בחצי הדרך לסוף הפיתוח
The Last of Us: Part 2

The Last of Us 2 בחצי הדרך לסוף הפיתוח

בפאנל שנערך לאחרונה התיישבו לדבר ניל דרוקמן (Neil Druckmann), במאי The Last of Us 2, הילי גרוס (Halley Gross) מצוות הכתיבה של המשחק, אשלי ג’ונסון (Ashley Johnson) שמשחקת את אלי וטרוי בייקר (Troy Baker) שמשחק את ג’ואל. בשיחה עלו פרטים חדשים ומעניינים לגבי המשחק.

בגלל שהשיחה כללה גם מעט ספויילרים פוטנציאלים, נתחיל דווקא מהדבר האחרון שנאמר בה שלא קשור לעלילה (וללא חשש ספויילר) – צוות הפיתוח של המשחק סיים בין 50% ל-60% מהעבודה עליו. כמו כן, אנחנו נזכה לראות עוד ממנו רק ב-E3 2018, משמע בסביבות יוני. זה אומר שנצטרך סבלנות, אבל לפחות יש תאריך יעד.

ועכשיו – ספוילרים מינוריים. דבר ראשון, התגלה לנו ששלוש מהדמויות שראינו בטריילר ששוחרר לא מזמן ישוחקו על ידי לאורה ביילי (Laura Bailey), איאן אלכסנדר (Ian Alexander) וויקטוריה גרייס (Victoria Grace). הם ביצעו את תפקידם בעזרת טכנולוגיית לכידת תנועה.

דרוקמן אישר שחלק מהסיפור של The Last of Us 2 יתרחש בסיאטל, והוא יעסוק בנושאים של “מרדף אחרי צדק” ו”האזור האפור” שבין שחור ולבן, טוב ורע. העלילה תהיה אומנם אפלה וקשה, אבל תכלול גם רגעים של הומור. הוא גם הדגיש במסתוריות שאף דמות, לא משנה מי היא, לא בטוחה ממוות, והכלל הזה תופס גם לגבי ג’ואל ואלי.

דרוקמן הוסיף והרחיב שהדרך שבה מסופרת העלילה של המשחק תהיה שונה מזאת של משחקים קודמים, ולא בטוח שכל מי שאהב את המשחק הראשון בהכרח יתחבר לשינוי. על פי היילי גרוס, הכתיבה מתמקדת ביצירה של דמויות שלמות ועגולות שלא עונות לסטראוטיפים, כדי לתת לסיפור של ג’ואל ואלי משמעות ומשקל.

כפי שנאמר, עוד מ-The Last of Us 2 נזכה לראות ב-E3 2018. בינתיים צריך בעיקר סבלנות.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *