בית / חדשות / Dragon Ball FighterZ – טריילרים להיט ובירוס

Dragon Ball FighterZ – טריילרים להיט ובירוס

הטריילרים האחרונים שייצאו עבור Dragon Ball FighterZ מציגים לנו את המתנקש המסתורי מיקום מספר שש – היט – ואת אל ההרס בירוס.

אין עוד הרבה זמן עד ש-Dragon Ball FighterZ יגיע לחנויות ושני טריילרים חדשים ברצף הארוך מאוד של הטריילרים מציגים לנו כמה מהדמויות המעניינות ביותר, לפחות בעיניי. קבלו את המתנקש האהוב ביותר בעולם של דרגון בול – כן, כולל טאו. היט, הנציג היחידי מיקום שש, ידוע בשיטת קפיצת הזמן שלו ובקושי יצא לנו לראות איך זה יתורגם למשחק. ממה שאפשר לראות מהטריילר הזה, ומקצת התוכן הנוסף שפורסם בנוגע אליו, הוא מתרכז בעיקר בקאונטרים ואין לו מתקפות אנרגיה בכלל. ייצוג ייחודי של דמויות ברמת הגיימפליי זה תמיד מבורך במשחקים המבוססים על סדרות קיימות, אבל זה עוד יותר חשוב כאשר אנחנו מגיעים למשחקי מכות. ההבדל בין הדמויות הוא מה שמבדיל בין משחק מכות בינוני למשחק שמופיע באליפויות המוכרות כמו EVO. ונראה שהיט יתרום מאוד למגוון במשחק.

הטריילר השני מציג את בירוס, אל ההרס, וגם פה ניתן לראות את כמות האנרגיה והעוצמה האדירה שהוא מסוגל לשחרר בכל מתקפה ומתקפה שלו לצד האישיות השחצנית והמיוחדת שלו-

Dragon Ball FighterZ יצא לקונסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 והמחשבים האישיים ב-26 לינואר. אפשר להניח שבימים הקרובים נקבל גם טריילר עבור בירוס אל ההרס.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *