בית / חדשות / חבילות ההרחבה של Assassin’s Creed Origins מקבלות תאריכי יציאה
Assassin’s Creed Origins

חבילות ההרחבה של Assassin’s Creed Origins מקבלות תאריכי יציאה

 Assassin’s Creed Origins מקבל עדכון משמעותי לקראת השקת חבילת ההרחבה הראשונה

חברת Ubisoft הכריזה ש-The Hidden Ones, חבילת ההרחבה הראשונה של Assassin’s Creed Origins, תושק ב-23 בינואר 2018. חבילת ההרחבה תוסיף למשחק אזור חדש לגמרי, חצי האי סיני ותעלה את הגבלת הרמות של הדמות מרמה 40 לרמה 45. הסיפור של חבילת ההרחבה מתרחש כארבע שנים לאחר סוף המשחק ויתמקד בקונפליקט בין הרומאים לבין קבוצות מורדים בחצי האי סיני.

המשחק הושק בסוף חודש אוקטובר ומאז החברה ממשיכה לעדכן אותו בעקביות. לקראת צאתה של חבילת ההרחבה החדשה המשחק קיבל עדכון משמעותי המוסיף ציוד חדש ומשימה חדשה למשחק שמטרתה לקשר בין סוף המשחק לבין חבילת ההרחבה. כמו כן העדכון החדש מתקן בעיות ובאגים שהיו במשחק.

המשחק גם יקבל עדכון מיוחד ב-20 בפברואר המכיל מצב משחק חדש הנקרא Discovery Tour mode. מדובר במצב משחק ייחודי שייתן לכם את האפשרות לטייל ברחבי מצרים ללא קרבות או משימות. כל מי שרכש את המשחק יוכל לשחק במצב זה בחינם, אך החברה הכריזה שיהיה ניתן גם לקנות את גרסה עצמאית של מצב משחק זה ב-20 דולר.

חבילת ההרחבה השנייה של המשחק, Tomb of The Pharaohs, תושק ב-6 במרץ. חבילת ההרחבה תתרחש בתבאי ותעלה את הגבלת הרמות של הדמות מרמה 45 לרמה 55. הסיפור יתמקד בקללה שתקפה את האזור ומחזירה את המתים לחיים.

אודות דניאל לניאדו

דניאל לניאדו
במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *