בית / סיקורים / סיקורי משחקים / משחקי PC / Life Is Strange Before the Storm – סיקור הפרק השלישי והאחרון

Life Is Strange Before the Storm – סיקור הפרק השלישי והאחרון

הפרק השלישי בסדרה Life Is Strange Before The Storm נקרא Hell Is Empty, הוא מספק את הסיום המצופה לסדרה הקצרה יחסית הזאת (לעומת המשחק המקורי שהכיל דווקא חמישה פרקים). אז האם הפרק הזה עושה צדק לסדרה המקורית שהצליחה ונותן לו סיום טוב? האם ההחלטות שנקבל פה הן הרות גורל כמו בסדרה המקורית או החלטות סתמיות יותר כמו שקיבלנו בשני הפרקים הקודמים? בואו לקרוא את הסיקור שלנו לפרק השלישי.

Life Is Strange before the storm

אז כזכור לכם, הפעם המשחק הזה מתמקד בעיקר בקלואי ורייצ'ל ועל הקשר המיוחד שלהם ונסיבות המיוחדות שכל אחת מתמודדת איתן. המשפחות שלהם לקראת הריסה טוטאלית ושתיהם בדרך בטוחה להרס עצמי. אחרי המתח שנוצר בסוף הפרק השלישי, בו רייצ'ל מגלה את האמת על העבר שלה ועל ההורים שלה, היא וקלואי צריכות להחליט האם הן יוצאות במסע אחר האמת או שהן נותנות לאמת הישנה למות ולצאת למסע ודרך חדשה בחיים המשותפים שלהן. ריי'צל נמצאת במשבר עמוק בתחילת הפרק וההחלטה הראשונה של קלואי היא האם לנסות ולרדת לעומק האמת או ופשוט לשכנע את ריצ'ל לצאת לדרך חדשה כמו שההורים שלה היו רוצים.

life is strange before the storm

קלואי מחליטה לשים את עצמה בפוזיציה די מסוכנת לעצמה ולריצ'ל, היא מסתבכת עם הדמויות האחרונות בסדרה שהיא עוד לא הסתבכה איתן והכל במחשבה שהמטרה מקדשת את אמצעים והיא רק רוצה לעזור לרייצל להגיע לאמת כי מגיע לה לדעת את האמת. במהלך הלפרק יש כמה רגעי מתח ואפילו כמה פאזלים (לראשונה בסדרה) שהיינו צריכים להפעיל את הראש כדי לפתור אותם. הפרק מציג דמות אחת חדשה מרכזית שקשורה לריצ'ל שהופיעה בפרקים הקודמים ונחמד ללמוד עליה ולקבל עוד דמות חדשה עמוקה רק חבל שאנחנו מתחילים ללמוד עליה ועל הקשר שלה לריצ'ל, אנחנו נאלצים לקבל את ההחלטה הגורלית של המשחק. בניגוד לפרקים הקודמים, אין פה בכלל שימוש ב"יכולת העצבים" של קלואי שבאה לידי ביטוי בפרקים הקודמים וגם המקומות שנפגוש, הם מקומות שכבר היינו שם. ההרגשה היא שלא משנה איזו החלטה תקבלו בסוף, היא לא תשנה הרבה כי אנחנו יודעים שזה פרולוג ואנחנו יודעים מה קורה עם ריצ'ל בסדרה הקודמת , אז בקטע הזה לבחור בפרולוג, היא החלטה בעייתית. הסצנה האחרונה שמחברת אותנו למשחק המקורי הייתה מעולה ונתנה דווקא תחושה לא רעה של סגירת (או פתיחת) מעגל.

שורה תחתונה
הפרק השלישי המשיך בקצב הנמוך של קודמו, למרות כמה סצינות מותחות ולא בדיוק מסתיים בבום כמו שציפינו, כל הסדרה מרגישה יותר כמו הרחבה מאשר משחק מלא אבל אם אהבתם את המשחק המקורי, את המקומות שלו, הגרפיקה היחודית והפסקול המעולה, זה בהחלט שווה את המחיר כדי לתת עוד קפיצה ל-Arcadia Bay. אם לא קראתם את הסיקורים לפרקים הקודמים של המשחק, אנחנו מזמינים אותכם לקרוא אותם כאן וכאן.

שלושת הפרקים של Life Is Strange Before The Storm זמינים עבור המחשב האישי, Xbox One וה-PlayStation 4. המשחק סוקר על המחשב האישי.

ציון סופי

עיצוב - 8
משחקיות - 6
גרפיקה וסאונד - 7

7

טוב

קיבלנו פה More of the same. אם אתם אוהבים את LIS המקורי, תאהבו גם את זה.

User Rating: Be the first one !

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *