בית / חדשות / Star Wars: Rebels – הקיסר משליט טרור בצוות ה-Ghost

Star Wars: Rebels – הקיסר משליט טרור בצוות ה-Ghost

טריילר חדש להמשך העונה הרביעית של Star Wars: Rebels מציג את בואו של הקיסר פלפטין

ב-2014 סדרת ה-Rebels של כותר "מלחמת הכוכבים" התחילה את ריצתה בערוץ Disney XD ומאוד מהר נהפכה להיות תוספת מצוינת ליקום המתרחב של הכותר. למרות שהסדרה משודרת בערוץ ילדים, היא לאט לאט נהפכה להיות יותר בוגרת ורצינית, ונראה שהעונה הרביעית והאחרונה היא לא יוצאת דופן.

למרות שאנחנו יודעים שהרה תשרוד את העונה האחרונה, עם סיומה של הסדרה אנחנו יודעים שמספר דמויות עומדות בסכנת מוות, כמו לוחמי הכוח עזרא וקאנן, וכפי שלמדנו מתקצירי הפרקים החדשים, אנחנו יודעים שמישהו ככל הנראה הולך למות במהלך משימת החילוץ של הרה. כעת, בטריילר חדש, אנחנו מגלים שהסיבה לכשלון המשימה ככל הנראה תבוא מידיו של ראש האימפריה, הקיסר פלפטין.

אוקיי, אפילו שזו סדרת ילדים, אני חייב להודות שהטריילר עשה לי צמרמורת עם העריכה הנהדרת שלו והמוזיקה הסוחפת שרק כותר כמו מלחמת הכוכבים יכול לספק. בנוסף, הטריילר לא ממש חושף מה הולך לקרות בסוף הסדרה, רק לרמוז לנו מי יחיה ומי ימות. מה שכן, זה פשוט נהדר לראות את איאן מקדיארמיד חוזר פעם נוספת לגלם את הקיסר, גם אחרי שתי טרילוגיות.

יחד עם הטריילר, קיבלנו פוסטר רשמי ומרהיב של המשך הסדרה ועדכון מחברת Disney שששת הפרקים האחרונים של הסדרה ישודרו בשלושה שבועות רצופים, החל מה-19 בפברואר. אז אפשר לצפות לשלושה שבועות מלאים בדרמה, אקשן ומתח בערוץ Disney XD.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *