בית / חדשות / נחשפו דרישות המערכת של Far Cry 5

נחשפו דרישות המערכת של Far Cry 5

עם כל יום שעובר אנחנו מתקרבים יותר ויותר לשחרור של Far Cry 5. למרות כמה דחיות מעצבנות, הזמן ממשיך לעבור מה שמביא אותנו כמעט ל-27 במרץ, תאריך השחרור של המשחק. כל זה אומר שיש לנו בערך חודשיים להתכונן לחגיגה, וכדי לאפשר הכנות רציניות כמו שצריך אנחנו צריכים לדעת עם מה אנחנו מתמודדים.

ובכן, רשימת הדרישות הטכניות של המשחק שוחררה באופן רשמי, וכמו שהיה צפוי יהיה צורך במחשב חזק ביותר כדי להריץ את Far Cry 5 במלא תפארתו. בהתאם למסורת הסדרה מדובר בכותר שמציג גראפיקה איכותית אבל גם מגיע עם סט דרישות איכותי לא פחות. מצד שני, גם מחשבים בינוניים יוכלו להריץ את המשחק, אבל כמובן בהגדרות נמוכות יותר. כל זה כמובן לא מזיז לבעלי קונסולות ה-PS4 וה-Xbox One שיקבלו את המשחק כך או כך, מוגדר לפי יכולת הקונסולה הספציפית (ושחקני ה-Nintendo Switch ישארו לבד, בחושך, וישחקו רק Breath of the Wild, המסכנים).

עם זאת, אליה וקוץ בה. לכל דבר טוב יש גם צד אפל, ו-Ubisoft דואגים שיהיה כזה גם באחד המשחקים המצופים ביותר שלהם השנה. בהודעה ששוחררה לתקשורת הוכרז שהמשחק החדש ישתמש ב-Denuvo Anti Tamper, שזה במילים אחרות DRM. אז אם אין לכם חיבור יציב וקבוע לאינטרנט תשכחו מלשחק ב-Far Cry 5. זאת ועוד. לפי הסכם המשתמש שכבר עלה לאתר של Steam נראה שיהיה סוג נוסף של DRM שעוד לא התגלה לנו. בהתחשב בכך שכבר הוכח שה-DRM לסוגיו השונים לא מצליח לעצור את הפיראטים ופוגע בעיקר במשתמשים החוקיים, זה די צעד מכעיס של Ubisoft. מצד שני, זה כנראה לא הפריע למכירות של Assasins Creed Origins אז למה שהם יפסיקו עם זה? כך או כך, חבל מאוד, ואולי זה הזמן להצביע בכיס נגד אמצעי אבטחה מגעילים כאלה.

אודות רפאל שנקולבסקי

רפאל שנקולבסקי
גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *