בית / חדשות / For Honor מקבל את העונה החמישית – Age of Wolves

For Honor מקבל את העונה החמישית – Age of Wolves

Ubisoft הכריזה על העונה החמישית למשחק For Honor, היא נקראת Age of Wolves ולצד ים של תוספות נקבל גם שרתים יעודיים להם חיכינו המון זמן.

העונה החמישית של For Honor מתוכננת לחודש הבא, בעונה זו כפי שאמרנו תקבלו את השרתים היעודיים לאחר בדיקות מוצלחות שנערכו בחודש שעבר. הדבר אומר שעכשיו כל עניין התקשורת והחיבור יהיה הרבה יותר איכותי, כמו כן חיפוש ותיאום משחקים יעשה בצורה טובה יותר.

בעדכון לעונה החמישית של המשחק, חמישה גיבורים יקבלו שינויים מבחינת המשחקיות שלהם – אלו יהיו Kensei, Conqueror, Highlander, Berserker ו-Nobushi.
הגיבורים Kensei ו-Conqueror יקבלו מהלכים חדשים לצד אנימציה מחודשת, לידם Highlander, Berserker ו-Nobushi פחות או יותר יאוזנו מ-0 ויקבלו מגוון שיפורים ושינויים.
כרגע גם ידוע שכאשר העונה החמישית תסתיים, גיבורים נוספים יקבלו שדרוגים כאלו ואחרים – אז יש למה לצפות.

רוצים עוד? אז דעו שהמשחק מקבל גם שלושה מצבי אימון חדשים, Apprentice Trials ו-Warrior Trials ילמדו את השחקנים את הבסיס של המשחק לצד טכניקות קצת יותר מתקדמות, והמצב Arena יכניס שחקנים קצת יותר מתקדמים לזירה מול גיבורים מסויימים ומהלכים שונים בכדי להתאמן לקרבות הרציניים יותר.

העונה החמישית צפייה להגיע אלינו ב-15 לפברואר עבור ה-Xbox One, PlayStation 4 ו-PC, צפו בטריילר החדש שקיבלנו לצד ההכרזה-

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 23. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *