בית / חדשות / חדשות חומרה, קונסולות וציוד הקפי / Sony עושה פטנט על Motion Controller חדש
Motion Controller

Sony עושה פטנט על Motion Controller חדש

חברת Sony משיקה פטנט חדש על Motion Controller שיעשה את החיים של כולנו קלים יותר

סוני נכנסה לתחום המציאות המדומה (VR) ובמחיר לא מפוצץ (יחסית) ומאפשרת משחקים במציאות מדומה. אך עם ההתקדמות הזו לחברת סוני הייתה בעיה, השלטים שאפשרו את התנועה (Motion Controller) של המשחק, לא היו הכי מדויקים או הכי יעילים כשזה הגיע לדיוק ולתנועה. סוני הבחינה בבעיה הזו ומיד התחילה במסע פיתוחים ושדרוגים לייצור שלטים המיועדים לעולם המציאות המדומה של סוני. החברה הגישה בקשה לפטנט עבור שלטים חדשים, וככל הנראה לשלטים האלה יהיו סטיקים אנלוגיים משהו שהיה חסר בשלטים המקוריים.
הפטנט השני שהם מוציאים היינה מערכת מעקב אחר מפרקי האצבעות, מערכת שככל הנראה תוסיף אפשרויות חדשות לכל נושא של התנועה ולפלטפורמת המציאות המדומה. בין אם הפטנטים האלה יהיו מיועדים למערכת המציאות המדומה הנוכחית או העתידית עדיין לא ידועה את זה נוכל לדעת רק בהמשך.

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

Avatar
היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *