בית / חדשות / העלילה המטורפת של שארקנדו 6 נחשפת

העלילה המטורפת של שארקנדו 6 נחשפת

העלילה של כותר "שארקנדו" מגיעה לרמות חדשות של חירפון בסרט השישי בסדרה

אחד הכותרים שבאופן מאוד מפתיע נהפך להיות הצלחה מסחררת בגלל כמה שהוא גרוע זה סדרת סרטי "שארקנדו" (הסרט הוא על טורנדו עם כרישים, אתם כבר יודעים שהוא יהיה גרוע). אבל באופן מפתיע, סדרת סרטי הכרישים המגוכחת צברה קבוצת מעריצים מאוד נאמנה שנהנת מכל סרט חדש בכותר ואני די בטוח שהם יהנו מהסרט השישי בסדרה.

הסרט השישי בכותר "שארקנדו" מחליט לקחת את הטירוף של הכותר למקומות חדשים אחרי שפין (אותו מגלם איאן זיירינג) מאבד את משפחתו לטורנדו הקטלני ומוצא פתרון נהדר להחזיר את משפחתו לחיים…באמצעות מסע בזמן, שכולל דינוזאורים, נאצים ותיבת נוח.

הכל אבוד, או שלא? פין משחרר את כוחות המסע בזמן של השארקנדואים על מנת להציל את העולם ולהחיות את משפחתו. במסעו, פין נלחם בנאצים, דינוזאורים, אבירים, ואפילו יוצא למסע על תיבת נוח. הפעם, זה לא איך לעצור את השארקנדו, זה מתי.

התקציר לקוח מהלינק הבא.

יחד עם התקציר, קיבלנו גם מבט קצר לפוסטר של הסרט, שנראה שהוא לוקח קצת השראה מסדרת סרטי האימה האהובה "מוות אכזרי".

זה לא מפתיע שהכותר מחליט ללכת למסע בזמן, הרי איך אפשר לקחת את סדרת הסרטים למקום יותר מטורף שירצה מעריצים שפשוט נהנים לראות זבל מבדר? באמצעות מסע בזמן כמובן! מה שבטוח, זה יהיה כיף לראות את התגובה של נוח לטורנדו המסוכן המלא בכרישים.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *