בית / חדשות / Dead Cells מקבל כמה עדכוני תוכן חביבים!
Dead Cells

Dead Cells מקבל כמה עדכוני תוכן חביבים!

המשחק Dead Cells של חברת המשחקים Motion Twin מקבל חיזוק לתוכן שלו ואתם נהנים מכל רגע!

המשחק Dead Cells אומנם נמצא בגישה מוקדמת ב-Steam אבל הוא קיבל זריקת חיזוק וכמה הרחבות לתוכן שלו. יש לנו סרטון בשבילכם עם כל הפרטים ממש כאן למטה:

הסרטון מסביר על התוכן שהוסיפו. חברת המשחקים הוסיפה שלב חדש, שנראה קצת כמו ארמון של נסיך הפרסי הראשון (עברו הרבה מים מתחת לגשר מאז), הארמון בא עם אויבים חדשים, ובוס חדש שהשמועה אומרת שהוא הבוס הכי קשה שנראה עד היום. כדי להוסיף עוד אתגר למשחק, חברת המשחקים הוסיפה רמת קושי חדשה בשם Nightmare רמה שבו האויבים חזקים יותר ואבוי לנו…אין אפשרות לריפוי בכלל! אז להיזהר איפה דורכים ונגד מי נלחמים!

המשחק נטול תאריך שחרור מסודר אבל השאיפה היא שהשחרור יהיה בקרוב. המשחק יהיה זמין ל-PS4, Xbox One ול-Switch ביחד עם השחקוק

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

Avatar
היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *