בית / חדשות / Surviving Mars זמין כעת למחשב, PS4 ול-Xbox One
Surviving Mars

Surviving Mars זמין כעת למחשב, PS4 ול-Xbox One

Surviving Mars משחק ניהול עיר שמשלב ניהול משאבים, של חברת המשחקים Haemimont Games זמינה כעת למחשב, PS4 ול-Xbox One

המהות של Surviving Mars הוא לאכלס כוכב לכת עקר ולתבוע עליו בעלות, משהו ש-Haemimont Games פחות ידועה עבורו אלא יותר בכיוון של Tropico. המשחק יאפשר לכם לבחור עם מי אתם רוצים לעבוד מבין הסוכנויות השונות, משאבים כאלו ואחרים שתרצו לקחת אתכם, נקודת נחיתה על כוכב הלכת ומשם לחפש את האמצעים לשרוד את כוכב הלכת.
כאשר תקימו את העיר הראשונה שלכם יהיה לכם אפשרות לזמן עוד מתיישבים כל אחד עם היכולות המיוחדות שלו בשביל תפקידים כאלו ואחרים. משם והלאה אתם תשחקו בשביל לגלות את המיסתורין, של כוכב הלכת וכמו שאמרתי…להגיד שהוא שלכם!

המשחק קיבל ביקורות לא רעות בכלל, עומד על 79 Metascore יציב מ-17 מקומות שונים, תוכלו לראות את זה כאן. סתם הערת שוליים לכל אותם אוהבי Tropico, אתם בדרך לקבל את המשחק ה-6 של הסדרה אז אל תדאגו!

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

Avatar
היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *