בית / חדשות / נחשף מידע חדש למשחק One Piece World Seeker

נחשף מידע חדש למשחק One Piece World Seeker

המשחק One Piece World Seeker מקבל פרטים נוספים אודות העלילה שלו, על ידי Bandai Namco Entertainment וגם תמונות מהמשחק.

חבורת הפיראטים העליזה והאהובה עלינו חוזרת להרפתקאה נוספת במשחק One Piece World Seeker. שם היא מגיעה אל האי Jail Island, שבעבר נקרא גם כ-Jewel Island, בשל המינרלים המצויים בו שהביאו לפלאים בטכנולוגיה. אך הברכה הזו לא נחשבת כך בעיני התושבים המקומיים, שחייהם הפכו לקללה בגלל השודדים והגנבים שפוקדים את המקום, והופכים אותו לסיוט אחד גדול לחיות בו.
הממשלה השיבה סדר לאי לאחר שפרסה כוחות חיילי מרינס, ומפעל ענקי הממוקם מתחת לפני המים. אך משהו שם בהחלט מוטל בספק ולא ברור האם הצבת החיילים אכן תורמת לתושבי המקום..

המשחק One Piece World Seeker מבוסס על המנגה המצליחה One Piece. במרכזו של המשחק אנו נשחק כ-Monkey D. Luffy, נשתתף בקרבות מרהיבים, ונחקור את העולם הפתוח שמוצג לראשונה בסדרת המשחקים של One Piece.

המשחק צפוי להגיע אלינו במהלך שנת 2018, והוא יגיע ל-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

לראשונה מוצג לנו עולם פתוח בסדרת המשחקים של One Piece. מה לדעתכם אנחנו עוד עתידים לראות בעולם הפתוח? נשמח לשמוע את דעתכם בתגובות.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *