בית / חדשות / הדלפה ראשונה לביצועי מעבד Intel Core i7 8750H בעל 6 ליבות

הדלפה ראשונה לביצועי מעבד Intel Core i7 8750H בעל 6 ליבות

בהדלפה חדשה לרשת נחשפו ביצועי מבחן הביצועים Geekbench למעבד החדש מבית Intel, ה-Core I7-8750H המכיל כ-6 ליבות

בתקופה האחרונה אנו רואים דליפות רבות של מעבדים לרשת וזאת דווקא דרך תוכנת המבחנים הפופולרית Geekbench. ההדלפה החדשה מציגה מעבד חזק מבית הענקית בכחולה Intel בעל 6 ליבות וכ-12 נימים המיועד למחשבים ניידים ומכיל ליבת Coffee Lake H.

הדגם החדש, שניתן לו שם הקוד Core I7-8750H נחשף לראשונה בהדלפה הגדולה של שמות מעבדי Intel החדשים, ומדובר במעבד המבוסס על ליבת Coffee Lake של המעבדים השולחניים ולאו דווקא Kaby Lake Refresh מסדרת מעבדי ה-U לניידים.המעבד החדש צפוי להגיע בתדר בסיס של כ-2.2GHz עם יכולת בוסט של עד לכ-4.1Ghz ואחסון של כ-9MB מזכרון קאש L3.

 

המשתמש momomo_us פרסם בחשבון הטוויטר שלו שלושה מבחני ביצועים כאשר הוא משתמש בתוכנת Geekbench ואלו המציגים את ביצועי המעבד החדש בשני מחשבים ניידים שונים: Pavilion של HP ו-NL5T של Quanta, אשר נותנים מידע מקדים על הביצועים של המעבד.

המעבד החדש מציע ביצועים גבוהים במיוחד לא רק ביחס למעבדי H אלא גם ביחס למעבדי I7 מהדור השמיני של המחשבים הנייחים. האפשרות לנצל כ-6 ליבות וכ-12 נימים בוודאות תקרוץ להמון אנשים ויוצרי תוכן.

אודות אור כהן

תחביבים: כל דבר שכולל בתוכו מסך או ספר טוב. ידע: תכנות בשפת Java והכרה מלאה של המחשב. משפט לחיים?: קשיים זה רק אתגרים לקפוץ מעליהם מי שמעוניין ליצור איתי קשר יכול לשלוח לי בקשה בסקייפ: orti6321

השאר תגובה