בית / חדשות / State of Decay 2 – מערכת פיתוח הדמויות נחשפת בסרטון חדש

State of Decay 2 – מערכת פיתוח הדמויות נחשפת בסרטון חדש

סרטון חדש של State of Decay 2 חושף לנו פרטים חדשים אודות מערכת פיתוח הדמויות במשחק.

השבוע יצא לאוויר העולם סרטון חדש של State of Decay 2 החושף לנו פרטים חדשים לגבי המשחק. בסרטון מוצגת לנו לראשונה את המערכת החדשה לפיתוח הדמויות במשחק. המערכת החדשה מאפשרת לנו לראות את הדמויות בקהילה שלנו בצורה מפורטת, מה שיגרום לנו בתור שחקנים לרצות ולהגן על הקהילה שלנו במהלך המשחק, ולנו בתור שחקנים זה יוסיף עוד אלמנטים של בחירות למשחק אשר עליהם לא חשבנו קודם לכן.

המשחק State of Decay 2 הוא משחק הישרדות מפני זומבים בגוף שלישי. העולם המתקיים במשחק הוא עולם פתוח בו אנו צריכים לעבוד בשיתוף פעולה עם שחקנים אחרים על מנת לשרוד את אפוקליפסת הזומבים. State of Decay 2 הוא משחק המשך לכותר המצליח של Undead Labs ויופץ לשוק ב-22 למאי, לקונסולת ה-Xbox One ו-PC.

מה דעתכם על המערכת החדשה המוצגת בפנינו? האם באמת שווה לנו לבוא ולהגן יותר טוב על חברי הקהילה שלנו? נשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *