בית / חדשות / Aragami מקבל גירסא חדשה בשם Aragami: Shadow Edition

Aragami מקבל גירסא חדשה בשם Aragami: Shadow Edition

חברת Lince Works הכריזה על גירסא מיוחדת של המשחק Aragami, הנקראת Shadow Edition. החבילה תכלול בתוכה את המשחק יחד עם חבילת ההרחבה החדשה שלו, Aragami Nightfall. בתוספת של כל חבילות ההרחבה ששוחררו עד היום עבור המשחק.

המשחק Aragami: Shadow Edition צפוי להגיע בחודשים הקרובים יחד עם ההשקה של חבילת ההרחבה החדשה של המשחק Aragami Nightfall. המשחק יהיה זמין עבור ה-Playstation 4, Xbox One, PC, Mac ו-Linux. חבילת ההרחבה החדשה תומכת ב-2 שחקני Co-op און ליין, ואפילו יהיה ניתן לשחק אחד ם השני בין הפלטפורמות השונות. את Aragami: Shadow Edition יהיה ניתן לרכוש תמורת 24.99$ בלבד.

עבור מי שלא מכיר, Aragami הוא משחק הרפתקאה בגוף שלישי בו אנחנו מגלמים את Aragami, מתנקש אימתני בעל יכולות מיוחדות המאפשרות לו לשלוט על הצללים. שמטרתו היא לשחרר מהכלא את Yamiko, אשר כלואה בידי ה-Kaiho. במהלך המשחק אנחנו נלחמים כנגד ה-Kaiho שביכולתיהם לשלוט על האור. המשחק מתרחש בעולם פתוח, בעל מראות מרהיבים, ומקנה לנו חופש פעולה נרחב ודרכים יצירתיות להביס את האויבים העומדים לפנינו ולפני המטרה שלנו.

האם אתם הולכים לרכוש את הגירסא החדשה של המשחק? או שיש ברשותכם את המשחק ואתם ממתינים רק לחבילת ההרחבה החדשה שלו? מה לדעתכם נזכה לראות בחבילת ההרחבה החדשה של Aragami? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

אוהבת סרטים, סדרות, קומיקסים ובזמני הפנוי בעיקר אוהבת לקרוע לאנשים את הצורה במשחקי וידאו. I play to win! ;)

השאר תגובה