בית / חדשות / Lavenza הוכרזה כדמות הרחבה למשחקי הקצב החדשים של Persona

Lavenza הוכרזה כדמות הרחבה למשחקי הקצב החדשים של Persona

Lavenza היא הדמות החדשה המתווספת למשחקים Persona 3: Dancing Moon Night ו-Persona 5: Dancing Star NIght.

המשחקים Persona 3: Dancing Moon Night ן-Persona 5: Dancing Star Night מקבלים את הדמות Lavenza. הדמות תהיה חלק מחבילת הרחבה, מה שאומר שבמידה ואנחנו רוצים אותה באוסף הדמויות שלנו למשחק, נאלץ לשלם עליה סכום סימלי (שכרגע לא ידוע לנו מה הוא). את הדמות הזו נוכל לרכוש לאחר יציאת 2 משחקי Persona ביפן. כפי שראינו בטריילרים נוספים ששוחררו עבור הכרזה של דמויות, גם כאן אנחנו מקבלים טריילר חשיפה-

המשחקים Persona 3: Dancing Moon Night ו-Persona 5: Dancing Star Night צפויים לצאת ביפן בתאריך ה-25 למאי. מדובר בשני משחקי קצב עבור סדרת המשחקים הפופולארית Persona 3 ו-Persona 5. בכל אחד מהמשחקים הללו ישנן דמויות אהובות ומכרות משני הכותרים המצליחים, ומנגינות רמיקס של אותם כותרים. כרגע המשחקים צפויים לצאת עבור קונסולת ה-Playstation 4 וה-PS Vita ביפן בלבד. נכון לרגע זה לא ידוע על שיחרור של גירסא אירופאית עבור המשחקים הללו.

האם לדעתכם זה מוצדק ש-Lavenza תהיה דמות הרחבה בלבד? מה הוא הסכום שנצטרך לשלם עבור הרחבה למשחק? האם לדעתכם נזכה לראות גירסא אירופאית עבור המשחקים הללו? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *