בית / חדשות / Anthem המשחק הבא של EA ו-Bioware מקבל תאריך יציאה
Anthem

Anthem המשחק הבא של EA ו-Bioware מקבל תאריך יציאה

אז אחרי שהמשחק נדחה למתי שהוא לשנת 2019 בלי שבאמת נדע מתי, Anthem מקבל תאריך יציאה רשמי והוא בחודש מרץ 2019

Anthem משחק תפקידים-יריות-מדע בדיוני עתידי שהראה הרבה פוטנציאל להיות אולי אחד המשחקים הגדולים ביותר של השנה (2018) נדחה לאי שם לשנת 2019. לצערנו לא היה תאריך יציאה עד היום, המשחק ייצא בחודש מרץ של 2019.

אנו מקווים מאוד שהמשחק לא ייתקל בעוד דחיות, כי אף אחד לא אוהב דחיות…אף אחד. מנהל המחלקה הפיננסית בלייק יורגנסון (Blake Jorgenson) אמר שהם קצת יותר שמרניים לגבי המשחק היות ומדובר במשחק חדש ואחר לגמרי. בלייק גם ציין את רמת ההתרגשות שלהם לגבי המשחק עצמו עקב הייחודיות שלו.

אנו מלאים בתקווה שהמשחק יהיה מה שהוא מבטיח שהוא יהיה, עד אז בואו תחלקו איתנו מה דעתכם לגבי העסק. האם הדחייה הזו לטובה? האם תעדיפו משחק לא גמור? תנו לנו בראש למטה בתגובות!

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

Avatar
היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *