בית / חדשות / הבחורות הנוצצות של GLOW חוזרות למסך שלנו בקיץ בקרוב

הבחורות הנוצצות של GLOW חוזרות למסך שלנו בקיץ בקרוב

העונה השנייה של סדרת ה-Netflix המצליחה על תוכנית ההאבקות הנשית GLOW תגיע בקיץ הקרוב

בתור חובב גדול של האבקות מקצועית, אחת הסדרות שתפסו את תשומת ליבי בשנה שעברה היא הסדרה "גלואו" מבית Netflix שמסקרת (בצורה לא הכי מדויקת) את ההיסטוריה של הקמת ארגון המתאבקות האמריקאי GLOW – Gorgeous Ladies of Wreslting.

הסדרה כללה דמויות נהדרות, עלילה מבדרת, הרבה נוסטלגיה מהתקופה והופעות אורח של מספר מתאבקים מפורסמים בזירת האינדי של הספורט. כך שזה לא מפתיע שהיא זכתה להרבה שבחים גם ממעריצים וגם ממבקרים, ושהיא כעת מחודשת לעונה שנייה שתגיע אלינו בקיץ הקרוב. צפו בטריילר הרשמי:

הטריילר לא ממש נותן לנו משהו מבחינת עלילה, רק שכל הדמויות האהובות עלינו יחזרו למסך, שהסדרה תמשיך להפציץ אותנו עם נוסטלגיה של שנות ה-80 וכמובן את תאריך היציאה של העונה החדשה ב-Netflix, ה-29 ביוני.

יש לי הרגשה שאחרי שהעונה הקודמת התרכזה במתאבקות של GLOW מנסות להצליח לתת הופעה ולהשתלב בצורת הבידור החדשה, אז העונה השנייה תתרכז בניסיון של GLOW להצליח להשאר בטלוויזיה ואיזושהי תחרות בין הנשים של מי תגנוב את ההצגה.

מה שאני הכי סקרן לראות זה אילו עוד הופעות אורח נזכה לראות בעונה השנייה של הסדרה, האם סוף סוף נקבל הופעות אורח של חלק מהכוכבים של ה-WWE? אני מניח שנגלה זאת כשהעונה השנייה של GLOW תשודר ב-29 ביוני.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *