בית / חדשות / טריילר אחרון ל-Cloak and Dagger של Marvel לפני פרק הבכורה

טריילר אחרון ל-Cloak and Dagger של Marvel לפני פרק הבכורה

Cloak and Dagger, צמד הגיבורים האגדי של Marvel, עושה את דרכו מאוד מהר למסך הקטן עם טריילר אחרון של הסדרה המצופה ופוסטר רשמי

לא מעט קוראי קומיקס של Marvel מצפים בקוצר רוח לראות איך ערוץ Freeform יביא למסך הקטן את זוג הגיבורים האהוב של Marvel שהכרנו בפעם הראשונה בשנת 1982. כשראינו את הטריילר הראשון לסדרת הקומיקס החדשה Cloak and Dagger, חשבנו שזו עוד דרמת נוער עם כוחות על שכבר ראינו עשרות פעמים ובעיקר לאחרונה עם "הבורחים" ו"בעלי היכולות".

אבל, תודות לטריילר האחרון של הסדרה לפני פרק הבכורה שלה ב-7 ביוני, אני אשכרה מצפה בקוצר רוח לראות איך יביאו למסך את שני הגיבורים ומה יקרה לשניהם עד סוף העונה.

אהבתי את הפוקוס בפן הדתי של הדמויות, משהו שהיה גם בקומיקס. בנוסף, הטריילר נותן לנו מבט קצר לגלימת הפסים האייקונית של Cloak, משהו שחיכיתי לראות הרבה זמן על המסך, אז זה נהדר שהם שומרים על המראה שלו מהקומיקס.

מה שהכי מוזר זה שהטריילר מתרכז בעובדה שאחד מהם יצטרך למות, שאני מאוד מקווה שלא יקרה בהתחשב בכך שאנחנו חייבים לראות את צמד הגיבורים עובדים יחד על המסך הקטן בצורה מגניבה כמו גרסת הקומיקס שלהם. מה שכן, יהיה מעניין לראות כמה סמים יהיה פקטור בסיפור של השניים, אחרי שזה היה אחד הסיפורים המרכזיים שלהם בקומיקס.

יחד עם הטריילר קיבלנו גם פוסטר רשמי של הסדרה שרק גורם לי יותר לרצות לראות את Cloak and Dagger על המסך הקטן ב-7.6.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *