בית / חדשות / חברת BUG משיקה את השעון החכם ה-Fitbit Versa לראשונה בישראל
BUG

חברת BUG משיקה את השעון החכם ה-Fitbit Versa לראשונה בישראל

חברת BUG, היבואנית הרשמית של חברת Fitbit בישראל הודיעה בשמחה רבה על השקתו של השעון החכם מבית חברת ציוד הכושר, שעון ה-Fitbit Versa שיגיע לישראל במחיר של כ-899 ש"ח

במהלך מסיבת השקה שערכה חברת BUG נחשף השעון החכם של החברה השוודית הפופולרית Fitbit שאותו משיקה החברה בארץ, הכירו את ה-Fitbit Versa. השעון החדש יגיע לישראל במחיר של כ-899 שקלים ויכוסה עם אחריות לשנה ויציא עמו מגוון רחב של תכונות בריאות וכושר עם חיי סוללה של מעל ל-4 ימי שימוש. השעון מציג צג מסוג LCD צבעוני בעל תצוגה בהירה במיוחד של עד לכ-1,000 ניטים ויופעל על ידי מערכת ההפעלה Fitbit OS 2.0. לפי נציג החברה המערכת החדשה שמה דגש על פשטות אך עם זו שימושיות ותציג על לוח המחוונים באופן ברור את כל הנתונים היומיים של המשתמש ומצבו הבריאותי (היסטוריית פעילות, קצב לב, הדרכות ועוד מגוון פעולות).

בדומה למוצריה האחרים של החברה, גם שעון ה-Fitbit Versa מספק כלי מעקב המאפשרים ניטור שוטף אחר פעילות גופנית ומחזורי שינה, ולכך נוספות פונקציות של שעון חכם כמו קבלת התראות מאפליקציות שונות בטלפון, אחסון מוסיקה מקומי (2.5GB) לשם שידור לאוזניות אלחוטיות דרך חיבור Bluetooth המובנה בשעון ואף תמיכה מובנית באפליקציית המוזיקה החדשה Deezer, דבר מרגש במיוחד בעקבות שזה מאפשר הורדת שירים מאפליקצייית המוסיקה ישירות לשעון,כלומר שנוכל להשאיר את הטלפון מאחור בזמן יציאה לריצה.

לשם ביצוע ניטור מקיף אחר כל פעילות שיבצעו המשתמשים, משלבת החברה בשעון מגוון רחב של חיישנים, בהם מד תאוצה, ג’יירוסקופ, מד דופק עם טכנולוגיית PurePulse למעקב שוטף אחר קצב הלב 24 שעות ביממה, מד גובה, קישוריות אלחוטית WiFi בתקן 802.11b/g/n, קישוריות Bluetooth 4.0, קישוריות NFC, רכיב GPS ומד SpO2. בנוסף, מאפשר השעון צלילה לעומק של עד 50 מטרים ובהתאם גם ביצוע מעקב אחר שחייה (ספירת בריכות).

המכשיר זמין לרכישה ברשת באג בסניפים ברחבי הארץ במחיר של כ-899 ש"ח.

אודות אור כהן

עורך ראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *