בית / חדשות / תאריך היציאה של Metro Exodus נדחה לתחילת שנת 2019

תאריך היציאה של Metro Exodus נדחה לתחילת שנת 2019

נדחה תאריך היציאה של Metro Exodus לרבע הראשון של שנת 2019.

עבור כל אלה מאיתנו שציפו כל כך למשחק Metro Exodus, יאלצו להמתין עד תחילת שנת 2019. כך נמסר מוקדם יותר השבוע מחברת THQ Nordic המפתחת את המשחק, שהיה אמור לצאת מתישהו במהלך שנת 2018. עוד נמסר מהחברה כי הסיבה לעיכוב יציאת המשחק (כמו בדרך כלל) היא בשביל לעשות לו פינישים אחרונים. מ-THQ Nordic נמסר שהמשחק צפוי להיות המרהיב ביותר בסדרת משחקי Metro, ועוד נזכה לראות סביבת משחק שטרם נראתה כמותה.

אנחנו עוד נזכה לראות דברים חדשים מ-Metro Exodus בתערוכת ה-E3 שתחל בחודש הבא. כמו כן, נזכה לשמוע בתערוכה גם על משחקים נוספים עליהם עובדת THQ Nordic כמו Biomutant ו-Darksiders 3. אז כל שנותר לנו לעשות הוא להמתין עוד קצת, וככל הנראה זה הולך להשתלם לנו.

מתי לדעתכם בדיוק אנחנו נזכה לראות את המשחק יוצא לאוויר העולם? ומה נזכה לראות ב-E3? על אילו חידושים ושיפורים במשחק מדובר? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

תגובה אחת

  1. Avatar

    למה למה יצא המשחק 2019 למה אזי באסה אני מחכה למשחק הזה הרבה זמן למה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *