בית / חדשות / RPG Maker MV עושה את דרכו לקונסולות

RPG Maker MV עושה את דרכו לקונסולות

התוכנה ליצירת משחקים RPG Maker MV מגיע לקונסולות במהלך שנת 2019.

חברת NISA הכריזה כי היא מביאה את RPG Maker MV עבור קונסולת ה-Playstation 4, Nintendo Switch ו-Xbox One מתישהו במהלך שנת 2019.

התוכנה שכבר עשתה את דרכה עבור ה-PC ו-Mac, מאפשרת למשתמשים לייצור משחק RPG בסגנון קלאסי של 16 ביט. את המשחקים המיוצרים בתוכנה ניתן לשחק על ה-PC, Mac ועל המכשירים הניידים. עכשיו שהתוכנה מגיעה גם לקונסולות, אנחנו יודעים כי אותם משחקים שהולכים להיווצר בה יהיו זמינים גם עבור הקונסולות.

עצם העובדה ש-RPG Maker MV עושה את דרכו לקונסולות הוא נדיר. זאת לאחר שהנשיא של חברת NISA אמר כי הוא לא מרגיש שקונסולת ה-Xbox One מסייעת לסוג המשחקים, אותם הם ייצרו מוקדם יותר במהלך השנה.

נכון לרגע זה לא ידוע אם משחקים שכבר יוצרו בתוכנה יעבדו על הקונסולות בעתיד, אבל התוכנה עצמה תהיה זמינה עבור הקונסולות במהלך שנת 2019. אנחנו מקווים שבקרוב נוכל להשיג עוד פרטים הקשורים לנושא.

מה אתם חושבים על הרעיון של לייצור משחק ולהעלות אותו להורדה בקונסולה? אילו משחקים אתם חושבים נזכה לראות באמצעות התוכנה? מתי בדיוק אתם חושבים שנזכה לראות את RPG Maker MV עושה את דרכו עבור הקונסולות? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *