בית / חדשות / משחק המירוצים NASCAR Heat 3 מגיע ב-7 לספטמבר

משחק המירוצים NASCAR Heat 3 מגיע ב-7 לספטמבר

תחממו את המנועים כי המשחק NASCAR Heat 3 מגיע ב-7 לספטמבר.

הכותר החדש NASCAR Heat 3 עושה את דרכו אל החנויות ב-7 לספטמבר. המשחק יהיה זמין לרכישה עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

המפתחת Monster Games מבטיחה שיפור בויזואליות של המשחק, שיפור ב-AI וכמו כן גם מכוניות משכבות נמוכות יותר, שבהן יהיה ניתן להשתמש במצב הקריירה המדמה נהג, רכב וסכמת צבעים מהעונה של 2018. גם מסלולי הליכלוך מקבלים הפעם במה גדולה יותר במשחק והם מציגים לנו כמה שינויים בפיזיקה הכרוכה בהם.

אלו מאיתנו שמרגישים שהם מספיק בטוחים בעצמם ומספיק טובים, יכולים להתחרות באון-ליין במצב התחרות המשופר של ה-40 שחקנים, או לקחת חלק התחרות ה- E Sports ולכוון לפסגה. גם שחקנים חדשים ב-NASCAR Heat 3 יכולים להישען על מסלולי מבוססי משאיות בלבד כדי לגרום להם להרגיש בטוח יותר בתוך הסימולציה.

אנחנו מקווים שהכותר החדש בסדרת NASCAR Heat ירים את הסדרה למעלה (וזאת שאחרי כמה שנים טובות מנסים החברה ב-Monster Games לשנות את המצב), במטרה להחזיר לתהילה את משחק המירוצים האדיר שלהם.

מה אתם חושבים על המשחק החדש? האם הוא באמת מוצלח יותר מהקודמים? האם זה המשחק שיצליח להעלות את הסדרה לפסגה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

אוהבת סרטים, סדרות, קומיקסים ובזמני הפנוי בעיקר אוהבת לקרוע לאנשים את הצורה במשחקי וידאו. I play to win! ;)

השאר תגובה