בית / חדשות / Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy מגיע לקונסולות ב-2019
Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy מגיע לקונסולות ב-2019

במהלך אירוע מיוחד במהלך Tokyo Game Show 2018 לאחת מסדרות המשחקים האהובות עליי אישית, Capcom חשפה שאוסף חדש בשם Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy שיאגד את שלושת המשחקים הראשונים בסדרה, יגיע אל הקונסולות הביתיות במהלך תחילת 2019. האוסף החדש, בניגוד לרוב המוחלט של המשחקים והסחורה הנמכרת של סדרת המשחקים, יגיע בשם זה למערב באותו הזמן כמו הגרסה היפנית (שתיקרא Ace Attorney 123 Phoenix Collection), אל ה-Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch והמחשב האישי.

עד ההכרזה, הטרילוגיה המהוללת הייתה זמינה אך ורק ל-3DS, והאוסף החדש יאפשר סוף סוף לקהל חדש לנסות את המשחק שהגיע ליפן עוד בתחילת שנות ה-2000 אל ה-Gameboy Advance.

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy יאפשר לשחקנים לבחור בין דיאלוג בשפה האנגלית או היפנית, לשנות את שקיפות חלון הדיאלוג, דילוג הטקסט ורמת הקול של המוזיקה והאפקטים של המשחק, בנוסף לניהול של עד ל-10 שמירות שונות לכל משחק ולכל שפה, מאפיין חדש לגמרי לכל סדרת המשחקים שיאפשר לנו לשחק עם ההגדרות ללא יותר מידי דאגה. אם כל זה לא הספיק לכם, תשמחו גם לדעת שממשק המשתמש וכל האמנות שנראית במהלך המשחק חודשו לגמרי, ויספקו יותר פרטים ממה שראינו עד היום משלושת המשחקים הקלאסיים.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *