בית / חדשות / תמונות חדשות מ-Resident Evil 2 נחשפות
Resident Evil 2

תמונות חדשות מ-Resident Evil 2 נחשפות

תמונות חדשות מ-Resident Evil 2 חושפות לנו כיצד Claire מנווטת בתוך הזוועות של Raccoon City.

משחק הזומבים המצופה Resident Evil 2 מתקרב אלינו בצעדי ענק. לאחר שכל שביב של מידע לגביו כבר נגלה לנו, החליטה Capcom לשחרר סדרה של תמונות מהמשחק עצמו, המציגות לנו את Claire כשהיא מנסה למצוא את הדרך בתוך הזוועות של Raccoon City.

דבר נוסף שניתן לשים לב אליו בתמונות זו העובדה שבשלב כלשהו במשחק ניתן יהי לשחק בתור Claire, ולא רק בתור Leon. נדמה כי גם הזומבים וההחלאות פרי יצירתם של Umbrella Corp, המסתובבים להם בתוך העיר לא מרתיעים אותה בדרך אל המטרה שלה.

מי מכם שטכנולוגיית התצוגה שלו מאפשרת לו לראות זאת, יוכל להבחין כי התמונות הן ברזולוציית 4K. ככה שאפשר להתרשם מהסגנון הריאלסטי במיוחד בו מתגאה המשחק.

Resident Evil 2 ישוחרר עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC ב-25 לינואר 2019. אז תכינו את כלי הנשק שלכם, כי אנחנו נכנסים לעיר שלא בטוח שממנה נצא…

מה אתם חושבים על החידוש של המשחק הקלאסי? האם יש עוד דברים שהייתם רוצים לראות בו? או שאולי הייתם משנים משהו? עם איזו דמות אתם מעדיפים לשחק עכשיו שיש לנו 2 אופציות? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *