בית / חדשות / Command and Conquer חוגג יום הולדת 25

Command and Conquer חוגג יום הולדת 25

הכותר הקלאסי Command and Conquer חוגג 25 שנה וזוכה לקבל גרסת remastered עבור ה-PC.

כל משחקי הכותר של Command and Conquer הם ללא ספק אבן דרך, ושורה של משחקי האסטרטגיה הטובים ביותר שקיימים. נדמה שהשנים לא ממש הטיבו עבור הכותר עם היחס שהוא זוכה לקבל בשנים האחרונות, אבל זה בעיקר בגלל החלטות כושלות של EA לגבי הסדרה הזו.

למרות האכזבה הגדולה בקרב מעריצי הסדרה, יש עדיין סיבה למסיבה. כעת שהכותר חוגג 25 (זה יקרה במהלך 2020) חברת EA הכריזה כי היא הולכת לשחררת גרסת Remastered של המשחקים הקלאסיים בכותר, ואלו יגיעו ל-PC.

את ההכרזה המרגשת מסר Jim Vessella (מפיק ב-EA) שאותם מסר ב-Reddit. "כפי שרובכם כבר יודעים לאחרונה הכרזנו על Command & Conquer: Rivals, משחק עבור המכשירים הניידים המתרחש ביקום של Command and Conquer. לאחר החשיפה של המשחק החדש האזנו לתגובות שלכם באופן ברור, שהקהילה של הכותר רוצה להחזיר את המשחק אל ה-PC. כמעריץ של הכותר בעצמי מעל ל-20 שנה, אני לא יכול שלא להסכים עם הבקשה הזו. כשהמחשבה הזו יושבת לנו בראש, חקרנו מספר רעיונות מרגשים להשיב ל-PC את הסדרה הקלאסית. באופן הזה אנחנו כבר מגלגלים את הכדור אל עבר חגיגות ה-25 שנה של הכותר. אנחנו מעוניינים לשמוע את התגובות שלכם, בכדי להשפיע על ההחלטות שלנו עבור ה-PC ולדברים שהולכים להגיע בעתיד. בשבועות הקרובים אנחנו הולכים לייצור קשר עם המעריצים במספר דרכים שונות."

עם ההכרזה הזו נמסר גם כי בגרסת ה-Remastered של Command and Conquer, לא יכללו microtransactions. זו למעשה תגובה עבור אחת השאלות בהן נשאל Jim לגבי הנושא.

האם ייתכן והעתיד של הכותר המצליח מהעבר חוזר להיות בהיר? כרגע אנחנו רק מקווים ש-EA בדרך הנכונה עם זה. נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *