בית / חדשות / הקרב למען היקום מגיע עם טריילר לעונה 8 של Voltron

הקרב למען היקום מגיע עם טריילר לעונה 8 של Voltron

הקרב למען היקום כולו מגיע ובגדול עם טריילר חדש לעונה השמינית והאחרונה של Voltron Legendary Defender.

אנחנו והפלאדינים עברנו דרך ארוכה מאז תחילת המסע של Voltron Legendary Defender אי שם במהלך שנת 2016. מסע ארוך שכולל בתוכו המון דמויות צבעוניות, חלליות, רובוטים ענקיים, נבלים שונים והמון קרבות עוצרי נשימה מגיע כעת ליישרות האחרונה שלו, עם טריילר חדש עבור העונה השמינית והאחרונה של הסדרה.

הטריילר החדש מציג לנו את הקרב שהולך להגיע, ועל כפו מונח גורל כל הקיום כולו על גבי המואזניים. זה ללא ספק מעלה את הרף עבור ענקית הסטרימינג Netflix עם הריבוט האדיר והמוצלח לסדרת האנימה Voltron. הטריילר ללא ספק מצליח להפיק התלהבות גדולה עבור הסוף הגדול. מלבד ההכנה לקרב הענקי שעתיד לבוא, הטריילר גם דואג להציג לנו את הסיפורים האישיים של Shiro, Keith, Lance, Hunk ו-Pidge שהולכים להגיע לסיכום בסוף העונה.

כעת לאחר שהצילו את היקום אינספור פעמים, הפלאדינים מתכוננים לקרב הגדול שיכריע את הגורל של הכל. האגדה של הלוחם אדיר המימדים הולכת להמשיך, אחרי הכל הוא הפך לסמל עצום יותר מאשר הרובוט הענקי שהוא.

הפלאדינים ישובו להציל את היקום ב-14 לדצמבר בשירות הצפייה של Netflix בחו"ל. האם גורלו של היקום כולו נחרץ? מה יהיה הסוף עבור החבורה העליזה שהחלה את דרכה ב-2016? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

Avatar
בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרא לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *